Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A ja czekam na umowe z banku juz 8 dni. Wczoraj mi smieszki z inpostu przysłali sms ze nie mogą się skontaktować i żeby oddzwonić ale przez 6h nikt nie odbierał. Może dzisiaj dojdzie :)
@spychool1: Nie wiem jakim cudem firma, która oferuje tak świetną usługę jak paczkomaty, z którymi nigdy nie słyszałem, żeby ktoś miał większy problem, może być tak beznadziejna w obsłudze "tradycyjnych" przesyłek.

Afera z przesyłkami sądowymi odbieranymi w kioskach pokazała, że w tym segmencie muszą się jeszcze dużo nauczyć. Teraz jest już lepiej, ale nadal potrafią zostawić przesyłkę u sąsiada.
wczoraj o 19:00 paczka nadana

dziś od 6:37 w paczkomacie ;o

#inpost #takietam

ja standardowo musze czekac az umieszcza paczke w paczkomacie o 18. od jakichs 3 miesiecy kurier zawsze ma paczke przekazana o jakiejs 7/8, a i tak wklada ja do paczkomatu ok. 18. Piotrkow pozdrawia.
Paczka w Ruchu też daje radę.


@rzeznikmocy: Ze dwa razy wybrałem coś z dostawą "Paczka w Ruchu". Raz od razu mi odpisali że już nieaktualne i wysłali pocztą, za drugim razem trafiłem na jakiegoś oszusta który symulował wysyłkę poleconym inpostu - po kilku tygodniach odpisał mi że przecież przesyłka w jakimś kiosku kilka kilometrów dalej bo "listonosz" nikogo nie zastał (ta, dobre) a następnego dnia przesyłka wróciła... i tyle ją widziałem.