Wpis z mikrobloga

@babec: w każdym filmiku tego typu robi po prostu kilkanascie razy efekt "przyspieszenia" a polaczki z youtube'a podniecają się jaki swietny z niego montażysta.
  • Odpowiedz
@babec: z nim jest jak z Korwinem, na te sto mądrych/fajnych rzeczy które zrobi, co jakiś czas o--------i jedną taką, po której trudno nie uwazac go za chamskiego buca i egocentryka. Przykładem może być akcja z konkursem na blog roku albo ból d--y o to że Von Zay śmiał mieć złe zdanie o jego ksiazce.

A tutaj no cóż, co mu szkodzi aby hajs się zgadzał jeszcze bardziej?
  • Odpowiedz
@babec: i o co ci chodzi? wolny rynek. Gontarz tworzy i dostaje za to pieniądze, przy okazji dostanie pieniądze za reklamę. To wszystko jest akceptowane i wspierane przez fanów. Idź lewaku gdzie indziej
  • Odpowiedz
@tallman: Bo robi dobry montaż, a timelapse nie nic wspólnego z montażem, teraz każdy może pobrać aplikacje do telefonu lub mieć już wbudowaną taką funkcje i n---------ć te "przyspiesznia"
  • Odpowiedz
@signap: Przecież spełnił ten punkt. O ile dobrze kojarzę to przez ponad miesiąc był w drodze, kręcił filmiki w Korei Południowej jak i na Sri Lance, Tajwanie czy w USA. Patronat powoli będzie wygasał i musiał by być skończonym idiotą, żeby zamknąć firmę i skończyć z produkcjami na zlecenie korporacji.
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: Ale o c--j ci chodzi człowieku xD Zapostowalem coś pod tagiem #heheszki, bo Gonciarz i jego zwolennicy mówili, że patronajt pozwoli oderwać się od sponsorów. A tu jeb, kolejna reklama ubrana w pseudofilozoficzne p--------o. Wydało mi się to śmieszne i tyle, a ty się spiąłeś, jakbym ci matkę zwyzywał, weź się meliski napij.
  • Odpowiedz
@babec ale hejty ostro ludzie cisną na Orange pod filmem,bo większość mieszka w #zalesie i mają 1 mega po drucie od prania sołtysa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Słuchając jego wypowiedzi, zrozumiałam, że dzięki patronom, będzie mógł wybierać tylko ciekawsze projekty w swojej firmie, te które sam chce, a nie każdy jak leci, więc będzie miał więcej czasu aby zadowalać widzów.
  • Odpowiedz
@signap:

Moim głównym KLIENTEM stanie się społeczność moich widzów, a nie firmy, z którymi współpracuję jako producent wideo.

przecież tu chodzi o jego firmę w Japonii i klientów tej firmy, a nie sponsorów typu Orange.
  • Odpowiedz
@babec: Ja to tam oglądałem trochę jego vlogi do kolacji, ale ten film wyłączyłem w połowie. Gość fajne obrazki pokazywał luźne opowiadanko takie z życia tworzył. Tutaj wziął się za zbyt ciężki orzech, przekaz jest strasznie tendencyjny, buta i patos na siłę wylewa się z ekranu. No dramat. Uderza głową o szklany intelektualny sufit i nie może go przebić.

Co do tego, że pomimo patronite robi takie coś, no to
  • Odpowiedz
@babec: ale ty głupi jesteś, sądzisz że gość nagle rzuci robotę którą lubi i wyjedzie na bahamy żeby żyć z patronite? To jest durny pomysł w samym założeniu. Dlaczego? Bo ludzie mu patronują właśnie za to co robi, nie jak się nazywa. Oby takich filmów więcej. Goncia kontent zawsze się fajnie ogląda ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@babec ten film mnie śmieszy xD
Cały film gada o światłe w japonii(tokyo) nawet raz nie wspomniał o polsce a na koniec daje reklame neta z polski xD
C--j wie co to orange ma do filmu a ludzie się tym jeszcze jaraja uu jakby takie reklamy były w tv
To tak jakbyś reklamował swoją nowo otwarta restaurację "pepe" i na reklamę dałbys sukces donalda i mówił że to związane i wgl
  • Odpowiedz
@babec: To ten leszcz co nasłał swoich gimbusów żeby zhejtowali jakąś laskę, bo ona, a nie on, wygrała jakiś konkurs na video czy blog roku, a sam film wcześniej wrzucał film o mowie nienawiści i jaki on jest przeciwny szkalowaniu i atakowaniu ludzi. Frajer.
  • Odpowiedz