Wpis z mikrobloga

@babec: Tsa.. orange i ich światłowody.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) edit: w ogóle piszę tam że DO 600 Mb/s a nie OD, wiec mozesz miec nawet 1 mb/s a i tak bedzie zgadzalo sie z opisem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@babec: Strzelam, że ma umowę z Orange na x filmów albo na jakiś czas, więc nie może tak z d--y zerwać współpracy.
Poza tym niech ludzie go wspierający się czepiają tego, czy wypełnia cele, czy nie, a nie wszyscy inni.
  • Odpowiedz
@AiWaN: Dokładnie, uwielbiam to, wszyscy, którzy mają dostęp do szerokopasmówki biorą razem z kablówką, bo się bardziej opłaca. A jedyni użytkownicy internetu orange są po prostu skazani, bo mieszkają na wsi lub starym osiedlu i mają jedynie dostęp po starych kablach telefonicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@babec: oglądam jego vlogi i bardzo mi się podobają, ale te komercyjne filmy są nudne. Timelaps x1000 i jakieś p--------o w tle. Fajne obrazki ale ile można...
  • Odpowiedz
wszyscy, którzy mają dostęp do szerokopasmówki biorą razem z kablówką, bo się bardziej opłaca


@babec: może i się bardziej opłaca, ale na choj mnie kablówka, gdzie i tak nie ma czego oglądać? ;)

  • Odpowiedz
@durielek:

cel: 10000 zł miesięcznie cel osiągnięty!
Seria podróżnicza!
Osiągnięcie tego progu pozwoli mi komfortowo skupić się na budowaniu przyszłości swoich kanałów. Moim głównym KLIENTEM stanie się społeczność moich widzów, a nie firmy, z którymi współpracuję jako producent wideo.
  • Odpowiedz