Wpis z mikrobloga

@babec:
Bardziej oczojebny product placement był chyba tylko w Transformersach xD

Ogólnie od dawna (a przynajmniej od czasu nagrania tych filmików przeciwko "mowie nienawiści") wiadomo było że Gonciarz to jest chorągiewka.
Najlepsze że wcześniej wygadywał co innego, ale potem zwęszył hajs od lewaków z Hejtstopu i nagrał te pierdoły.
Jakby tego było mało to parę miesięcy po tym "antyhejterskim" filmiku dostał bólu d--y o to że nie wygrał konkursu i jechał po lasce co go
  • Odpowiedz
@babec: co w tym dziwnego? Koleś zapewne pozostałe firmy robi za kasę widzów, a ten został zamówiony i opłacony przez reklamodawcę. Przecież to absolutnie normalna rzecz, nie tylko na youtube. Nie widzę sensacji, a jedynie chęć przyczepienia się do kogoś nielubianego.

To tak, jakby idąc do sklepu zobaczyć hostessę reklamującą jakiś produkt, a potem płakać na kasie, że jakim prawem mamy płacić, skoro sklep ma też kasę z innego źródła.
  • Odpowiedz
@babec: Filmik bardzo ładny, niestety narracja dość biedna. Powtórzenie słowa światło 100x w 3 minuty nie nadaje mu zbyt wysokich walorów. Ale z własną, przyjemną muzyczką, ogląda się świetnie :)
!Oraz: Co te Orange? Czyżby sprzedaż światła nie szła im tak wspaniale jakby myśleli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@durielek: a gdzie powiedzial ile umow ma?

Gdzie miniseria wyjazdu do Jap po 1 progu?

Ps. Co ten las ma takiego ze tyle osib chcialo material, tu wspomina ze nie ma sponsora by taki film zrobic - we vlogu z bts na temat lasu nie widzialem niczego intetesujacego. Ciekawe jaki bedzie filmik o nim
s.....p - @durielek: a gdzie powiedzial ile umow ma? 

Gdzie miniseria wyjazdu do Jap...
  • Odpowiedz
Patron idzie na gadzety do krecenia. Nie wiem czy 30k pln na jeny to spora kasa ale mozna sobie pozwolic na nowy obietyw, deske na timelapsy bo nie wiem co ten las ma w sobie ale koszta dostania sie tam chyba nie sa duze
  • Odpowiedz
@durielek: ja przestalem dawno wierzyc w takie stronki jak kick, indiegogo czy inny sposob dotacji za idee. Projekt bedzie skonczony badz bliski skonczenia, to zaplace bo przelewy w ciemno na czyjes pomysly bez pokrycia, poza jakims prototypem w wideo mija sie z celem. Pare razy przejechalem sie na early access czy wspomoz zbiorke - projekt bedzie dostepny za 4 miesiace, taki dollarbait - o blisko wysylka, wplace a potem przeciagania
  • Odpowiedz
@signap: no jak ktoś wrzuca kasę w takie brednie to sam sobie jest winien

ja wrzuciłem w Pillars of Eternity, Tormenta nowego, w early access kupiłem sobie Project Zomboid, Darkest Dungeon i nie wtopiłem ani złotówki.
  • Odpowiedz
@durielek: Ja tam nie wplacalem ale kojarze to z boomu na VR - na Kicku wsparlem Dk1 i go dostalem. Ale to czasy roku 2011 - pozniej wiele sie zmienilo - sporo osob zobaczylo latwa kase, sama Ouya mimo milinow na koncie okazala sie nie wypalem
  • Odpowiedz
@softenik: pracowali razem w tvgry i niby jest wszystko ok, ale na streamach Wenzo nieraz ciśnie z niego bekę. Niby potem to sprostował, ale i tak przy premierze jego nastepnej książki też costam odwalił. W załączniku Masz opinie Wonzia o ksiazce a tutaj odpowiedź Gonciarza : https://youtu.be/XnVP9j217eU
Ten_tego - @softenik: pracowali razem w tvgry i niby jest wszystko ok, ale na streama...
  • Odpowiedz
@signap: zrobienie jakiegokolwiek sprzętu to jest gruba inwestywcja, która wymaga nie tylko sprawnego zarządzani hajsem, ale też dużym know how.

tylko naiwniacy wpłacają kasę w jakikolwiek hardware tam.

akcesoria jeszcze ujdą, ale to też
  • Odpowiedz
@BetonowyTampon: Problem jest taki że Gonciarz serio dużo sobą reprezentował dopóki coś mu nie uderzyło do głowy. Dodatkowo jeśli chodzi kręcenie tych ujęć to na polskim YT chyba nie ma kogoś na tym samym poziomie.
  • Odpowiedz