Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania:
Dla mnie to troche smutne mimo wszystko, że takie rzeczy uznaje się teraz za normalne, co kiedyś było nie do pomyślenia. Niestety w dzisiejszych czasach nie można mieć własnych poglądów bo jest to "przestarzałe", jest się "nietolerancyjnym" i "homofobem" i co najśmieszniejsze, trzeba nas "edukować", wpychając do gardła swoje przekonania.

[EDIT] Oczywiście są ludzie o odmiennej orientacji którzy się z tym nie afiszują i żyją normalnie. Jak widać nie
  • Odpowiedz
Komentarze są przykre, ale uważam, że skoro żyją w naszym kraju musieli się chociaż częściowo liczyć z taką reakcją.


@Hail_to_the_queen: Oczywiście, wystarczyło tylko nie urodzić się w tym cebulackim kraju.

BTW, ciekawe czy uważasz, że ofiary gwałtów wychodzące na ulicę też powinny były, chociaż częściowo, liczyć się z możliwością bycia zgwałconym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze mnie zastanawia, jak katolicy publicznie przyznają się i są z tego dumni, że kogoś nienawidzą, że życzą komuś śmierci. Jak to jest wierzyć w dobro i wyznawać czyste, autentyczne zło. Tak, nie ma nic gorszego w życiu człowieka, jak nienawiść. Współczuję trochę takim ludziom, bo to tak jak mieć raka emocji, jak życie w emocjonalnym szambie. Widziałem w życiu wielu patologii, ale agresja wobec drugiego człowieka to jest
  • Odpowiedz
Ale oni nie chcą dodatkowych praw, tylko dokładnie takich samych jak ty masz.


@StarsThief: Tylko że im te prawa nie przysługują. Jednakże można pomyśleć nad jakąś formą związków partnerskich (ale nie nazywanych "małżeństwami").
  • Odpowiedz
@PyszneBuleczki: Zarzuć linka do tego wpisu gdzie "mirki wzięły siłą swoje różowe paski" jeśli możesz. Pamiętam wpis gdzie koleś został oskarżony o gwałt, ale on pisał że nie użył siły.
  • Odpowiedz
@StarsThief: A dlaczego taki związek nazywać małżeństwem? Niech się nazywa "związek partnerski", neutralny w odbiorze.
Moim skromnym zdaniem takie prawa przysługują rodzinom heteroseksualnym, gdyż w naturalny sposób mogą spłodzić potomków, co jest jakby nie patrzeć nadrzędnym celem życia - przedłużenie gatunku. Chodzi tylko o to. Co do kwestii prawnych typu dziedziczenie czy odwiedziny w szpitalach - zgadzam się, powinno zostać to uregulowane.
  • Odpowiedz
@xeeeeeeenu: No cóż. Zgodzę sie, że mam prawo chodzić ciemną nocą gdzie tylko chcę, a jednak unikam podejrzanych uliczek. I to, że ktoś do takiej ulicy wejdzie i spotka go coś strasznego nie oznacza, że atakujący jest częściowo oszyszczany z winy... wtf? Nic takiego nie napisałam. I nie zasugerowalam nawet że chłopaki posiadając wiedzę o prawdopodobnej reakcji nie mogą sie nią podzielic, no czytajta ze zrozumieniem. Ocenilam tylko i wylacznie
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: a co z małżeństwem osób w podeszłym wieku? Nadal legalne i nie budzi wątpliwości.
Proszę bez argumentu rodem z Supreme Court of USA, że technicznie rzecz biorąc facet 75+ nadal może mieć dzieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz