Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania: tak tak idealni muchy nie skrzywdzą..

Lgbt ma za swoje dzięki nachalnemu promowaniu tego. Zaczęli brzydzić nawet ludzi wcześniej neutralnych. A ciche jednostki za to obrywają.

A małżeństwo nadal jest związkiem dwóch płci więc temat zamknięty. Niech sobie dziedziczą spadki itp. ale po co ta szopka z jakimś ślubem?
  • Odpowiedz
Jestem raczej prawicowym człowiekiem, ale w kwestii czyiś upodobań seksualnych jestem totalnie naturalny. Z tym się rodzisz. Jeden lubi dziewczynki, inny chłopców i nie ma się co napinać.
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo:
znam hetero którzy są
- egoistyczni na tyle, by skrzywdzić do bólu swoich krewnych w imię swoich przekonań
- mają problemy z myśleniem sami za siebie
- kombinują, byleby nie chodzić do pracy
- srają na jakiekolwiek wyższe wartości - moralność, dobro, empatia, współczucie, przynależność do cywilizowanej wspólnoty dojrzałych dobrych ludzi (choć sami są aktywnymi członkami kościołów, stowarzyszeń, partii)
Każdy z nich zawiera jedną lub więcej cech z w/w.
  • Odpowiedz
  • 5
@HenryMorgan klasycznie, zapewne zechcesz przestawic swoje publikacje naukowe obalajace ustalenia obecnej psychiatrii o homoseksualizmie jako orientacji seksualnej?
  • Odpowiedz
@koroluk: ja nie wierzę w ankiety :) po prostu odpowiednim pytaniem zawsze dostaniesz wynik który chcesz dostac. Sam wśród swoich znajomych nie mam nikogo kto byłby przeciwny związkom homoseksualnym. Znałem też paru gości którzy byliby w stanie napisać takie durne komentarze-tylko każdy z nich to była typowa patola w JP etc. Dlatego zastanawiam się których ludzi jest więcej na prawdę. Tych którym się nie chce wypowiadać bo po prostu ich
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma sensu pisania takich rzeczy na mirko, bo jak widzicie społeczeństwo mirko nie różni się niczym w mentalności od społeczeństwa polskiej wsi (ba, nawet miasta). Ja przez większość życia byłem strasznym homofobem (pewnie nie mniejszym niż ci z komentarzy), ale wiem, że trzeba kiedyś zrozumieć pewne sprawy, trzeba nauczyć się żyć z innymi ludźmi i tolerować mniejszości, wszelkie mniejszości. Chyba potrzebowałem czasu, żeby do tego dojść i zmienić
  • Odpowiedz