Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

problem w tym że takie rzeczy komentują tylko podludzie


@sokytsinolop: Szczególnie jeśli ustawi się takie coś (nie wiem w sumie po co) jako wydarzenie publiczne. Znajomi wstydziliby się napisać coś takiego.

Dlaczego nie chcą pozwolić dwów zakochanym osobom żyć szcześliwie, co im w tym przeszkadza? Nie potrafię tego pojąć, naprawdę, jest mi niesamowicie przykro że muszę czytać coś takiego.


@AnonimoweMirkoWyznania: Tobie jest przykro. Zakochani mają to gdzieś, bo są zakochani.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dla mnie jest to obrzydliwe i chociaż nie zamierzam im publicznie ubliżać, to dziwię się, że żyjąc w kraju z taką a nie inną mentalnością pokazują to publicznie. Czego oczekiwali, poklasku? Większość z nich, którzy zwyczajnie swoim wyglądem prowokują takie wyzwiska (kolczyki w nosie/ustach/#!$%@? i na sutach, dziwne stroje, publikowanie postów na fb w takim właśnie stylu) podnieca to, że są oglądani i obrażani - sprawdzone und potwierdzone.

Tfu.
  • Odpowiedz
OP: @sokytsinolop: No właśnie mam taką nadzieje że wykop jest w tej kwesti normalny. Jednakże ponad połowa polaków jest przeciwko małzeństwom i związką partnerskim. To zdecyowanie zbyt duży procent społeczeństwa.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Jarzyna

  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: to bardzo głupie. skoro przeszkadza ci ich sposób na ekspresję, to z tobą jest problem xD nie wiem jaki % homoseksualistów lata z gumowym dildo w ręku, ale myślę, że to promile. Z kolei kolczyk, czy stopień obcisłości spodni jest ostatnią rzeczą, która powinna cię obchodzić
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zarówno jedni jak i drudzy powinni siedzieć cicho w tym przypadku.
Homosie, bo ich choroba nie jest żadnym powodem do dumy.
Reszta, ponieważ trochę przesadzają. Wyśmiewanie środowiska zboków, parad wolności, nawet polityków z odchyłami od normy to co innego niż atakowanie konkretnych niewinnych osób.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Też uważam, że powinieneś był dodać to ze swojego konta. Czego się boisz, że jakiś konserwatysta doda cię na czrnolisto? Trudno, żadna strata. A propos samego screenu, również nie rozumiem takich ludzi, to co napisali jest poniżej wszelkiego poziomu, nawet jeśli jest to nie po drodze z ich światopoglądem.

@HenryMorgan: O, wiedzę, że mamy tutaj specjalistę od chorób...
  • Odpowiedz
@Existanza: Księża-pedofile się tak tłumaczyli jakiś czas temu.
@uljanow: To nie jest bardzo głupie, po prostu nie podoba mi się ich sposób na ekspresję - problem mają Ci, którym moje zdanie się nie podoba, ja żyję ze sobą w zgodzie. Co do kolczyków etc - patrz wyżej, po prostu mi się to nie podoba. Nie musi, prawda?
  • Odpowiedz
PrzystojnaAzjatka: @sokytsinolop: Niestety, patrząc na komentarze poniżej niektórzy użytkownicy wykopu właśnie pokazują że sami zaliczają się, przynajmniej częściowo do tej samej kategorii osob co Ci którzy komentowali ten post na facebooku.

Mógłbym kłócić się z tu komentującymi, próbować przemówić im do rozsądku, no ale niestety nie mam na to siły. Polecam wyjść z internetu i poznać jakieś normalne osoby LGBT w realu, to mocno zmienia zdanie na ich temat.

To
  • Odpowiedz
Księża-pedofile się tak tłumaczyli jakiś czas temu.


@MyPhilosophy: tym gorzej dla twoich idei

problem mają Ci, którym moje zdanie się nie podoba, ja żyję ze sobą w zgodzie


"Ci" xD w każdym razie nie martw się, oni też żyją ze sobą w zgodzie
  • Odpowiedz