Wpis z mikrobloga

@TymRazemNieBedeBordo: Ja znam kilka osób homo (a co najmniej takich, o których wiem, że są homo) i nikt z nich nie jest z LGBT, ale to też nie świadczy, że wszyscy tacy są, bo po prostu mogłem trafić na taką grupę (tak samo jak ty mogłeś trafić akurat na takich ludzi)
  • Odpowiedz
@StefanBetoniarz: więc nie ma sensu mówić tak czy owak. nie ma sensu srać na hetero, nie ma sensu srać na lgbt.
Ci z obrazka to podludzie, ale czasami stereotypy nie biorą się znikąd. Ok, mowa nienawiści, wpajana od małego na podwórku, gdzie słowo "pedał" było najgorszą obrazą, ale normalne dzieciaki z teog wyrosły. Te podludzie nie. Ci z wieców LGBT to właśnie takie świry, przepraszam, ale nie widzę większej ironii,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W żaden sposób mi to nie przeszkadza :) Komentarze są przykre, ale uważam, że skoro żyją w naszym kraju musieli się chociaż częściowo liczyć z taką reakcją. Jedyne czemu jestem przeciwna to adopcja dzieci przez małżeństwa homoseksualne. :) We Wrocławiu widuję czasem lesbijki/gejów i nie spotkalam się z tak negatywna reakcją na żywo.
  • Odpowiedz
dziwię się, że żyjąc w kraju z taką a nie inną mentalnością pokazują to publicznie. Czego oczekiwali, poklasku?


@MyPhilosophy: Jak wyjdziesz do miasta w lepszych ciuchach to też się nie dziw, że ktoś cię napadnie, ukradnie portfel, komórkę i zegarek. Żyjąc w kraju z taką a nie inną mentalnością nie należy się pokazywać publiczne w dobrych ciuchach, bo prowokujesz do napadu. Czego się spodziewasz, podziwu?
  • Odpowiedz
AzjatyckaKaryna: A ja mam to w dupie jak Urban i w piździe jak Stonoga.

Co prawda nie mam znajomych gejów w Polsce ale poznałem dwie pary #zagranico - gejów i lesbijki. Zajebiści ludzie ale to może dlatego, że wiekowo 35+ (poważni ludzie, ten żywot jest poważny) i dość zamożni.
Poza tym nie afiszują się z tym, że są razem a ci już tak, odnoszę wrażenie, że nawet zrobili to specjalnie by szitstorm wywołać.

btw. 660 lajków xD to ilu oni muszą mieć #!$%@? znajomych żeby tyle wyłapać? #!$%@? 10 znajomych here
  • Odpowiedz
@Existanza: A nie widziałeś ostatnio dwóch tematów w których mirki wzięli siłą swoje różowe paski, mimo że one mówiły "nie"? 80% odpowiedzi, że pewnie to nie było zdecydowane nie, że zawsze się trochę gwałci, że mogły im #!$%@?ć z pięści i uciec.
Po tym już na pewno nie dziwią mnie komentarze, że sami prowokują ustawiają se taki status. W ogóle jak dla mnie to prowokują, żyjąc.
Jedyny sposób to zgłaszać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zero dodatkowych praw dla homosiow. Małżeństwo mamy na szczęście bronione przez konstytucje. Dopóki jest demokracja nikt nie będzie tworzyl dla homo specjalnego prawa, to tylko 1% społeczeństwa. Natomiast to co robią w domu mnie nie obchodzi i nie powinno nikogo obchodzić.
  • Odpowiedz