Wpis z mikrobloga

OP: @Quantana: @Existanza: No niestety, nie mam dość odwagi by pisać tu z własnego oficjalnego konta, zwłaszcza że jest od razu powiązane z moim FB. Nie jestem zbyt odważny, choć liczę że to się zmieni ;c

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
@HenryMorgan:

chorobą nie jest
dewiacja i zboczenie to dawna nazwy parafilii seksualnej - nalezy do niej np fetyszyzm (czyli m.in. stópki), ale nie homoseksualizm

Homoseksualizm występuje zarówno w przyrodzie jak i u ludzi od tysięcy lat i wbrew temu, co byś chciał - jest całkiem naturalny. Niezbyt gorzystny dla gatunku, ok, ale całkiem naturalny.
  • Odpowiedz
@Existanza: Nie rozwinąłem, naprawiam - kolega koleżanki ze studiów jest gejem, słyszałem i uczestniczyłem w ich rozmowie. Nie dość, że wyglądał jak Ci z parady, to powiedział bez ogródek, że gdy idzie ulicami Lublina i ludzie się na niego gapią i klną pod nosem, to mu się to podoba i "pozdrawia hejterów, oby tak dalej <3". Uznałem to za tak obrzydliwe, że wyszedłem i kontakt wszelki zerwałem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: znam gejów którzy są
- egoistyczni na tyle, by skrzywdzić do bólu swoich krewnych w imię swoich przekonań
- mają problemy z myśleniem sami za siebie
- iq poniżej 70, stwierdzone na piśmie
- kombinują, byleby nie chodzić do pracy
- srają na jakiekolwiek wyższe wartości - wiara, przynależnośc do narodu (choć sami są aktywnymi członkami lgbt)
Każdy z nich zawiera jedną lub więcej cech z w/w. Każdego znam
  • Odpowiedz