Wpis z mikrobloga

@DzemZeSwinki: Tak na serio to Ewa ogólnie nie popisała sie w wywiadzie, ale Mac był tym po czym wykop eksplodował. Ja tam rozumiem dziewczyne, high biegacza to potwierdzony fakt naukowy, a ona sama aż piszczała z radości. Może i nie popisała się super erudycją, ale jak dla mnie nie musi mieć IQ lepszego od Einsteina, ważne żeby dobre biegała.
@Dare: Dokładnie. Nie jestem karyną i starszy jestem od niej trochę a sam nie wiedziałbym co odpowiedzieć na te niektóre pytania, najlepsze było z tym że o 23 sie często nie biega...no nie biega się, ale taki jest plan i nie ma #!$%@? wiekszego znaczenia BO PO PROSTU IDE I BIEGNE TE #!$%@? STO METRÓW NAJLEPIEJ JAK POTRAFIE, O TO #!$%@? CHODZI. Brakłoby mi cierpliwości do dziennikarzy.
@kuba1992wwa: serio sport to takie osiągnięcie? Jakby jeszcze można było szprycować zawodników na legalu, z opisem tego do czego dana substancja służy to byłby to jakiś postęp, ale to że ktoś szybko biega czy co tam ona robiła, to nie jest znacząca rzecz dla świata, nie ona by wygrała to młódka z innego kraju i byłoby pisane to samo. Wiadomo że zarabia się na tym co się sprzedaje, ale osiągnięciem to