Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem z moją Grażynowozem, toyota yaris verso 1.3, 2005, traci mi moc i telepie, jest po wymianie świec, wyskakuje błąd silnika, wypadanie zapłonu na 1,3 i 4 cylindrze. Traci moc na niższych biegach przy niższych obrotach. Powyżej 3-4000 jest spoko. Auto ma przejechane niecałe 70000 mil, mechanik proponuje zacząć od wymiany cewek, ale mowi ze jego zdaniem to nie do końca moze byc to. Czy ktoś miał podobny problem? #motoryzacja #mechanikasamochodowa #kiciochpyta #pytanie
  • 16
@manivelle: mogą to być cewki. Przewodów zapewne nie wymieniałaś? Jeżeli te dwie rzeczy nie pomogą to zostaje czujnik położenia wału korbowego i kontrola koła rozrządu wychodzącego od wału. Radziłbym nie zwlekać
@ScaRRyMaN: @gold-wot-rp-lol: komputer wywala błędy 300, 303 (chyba), wlasnie mi mechanik polecił kupic płyn do czyszczenia wtryskiwaczy, bo wg niego cewki są w porządku i mimo zamiany miejscami błędy wyskakują tam gdzie wcześniej. Ja nie mam pojęcia o czym tu piszę nawet, Grażyna to moje pierwsze auto, i chciałabym nią trochę pojeździć jeszcze, więc dziekuje za wszystkie rady:)