Wpis z mikrobloga

Hej motoświry z #motocykle i #motomirki . Czy ktoś poleci jakiś fajny serwis moto w #warszawa ? Tam gdzie będę mógł oddać moją dziecinkę na przegląd i regulację nie martwiąc się że jakiś janusz dotknie go swoimi tłustymi łapami i popsuje coś a potem powie że trzeba było to naprawić i będę musiał za to zapłacić ?
  • 11
@vaio: @bocznica: a ja nie polecam tego serwisu japończyków, bo myślę że chodzi o Japan Workshop. Oni zresztą już nie są serwisem japończyków a robią customy choć też serwisują moto jak im przywieziesz. Dlaczego nie polecam? W maju oddałem im moto bo dwa razy zrobili fuszerkę (źle sprawdzona kompresja, zapewnienie że jest ok, a niestety nie jest + zamiast wymienić zaworek check valve, który się przycinał to zrobili patent na
@bocznica: ja ostatnio oddawalem do stajni i zrobili chyba wszystko ok ale podejscie ich szefa do pewnych spraw troche mnie zdziwilo. Opowiesci typu ja wiem wszystko najlepiej a jak ktos robi cos inaczej to idiota, a w tych internetach to tylko debile pisza i doradzaja.
Troche slabo wyglada takie podejscie
Gdzie obecnie serwisujesz afryke?
@swiezaak pan ze stajni to typ czlowieka ktory unikam jak ognia.
Slawe zdobyl na prowadzeniu serwisu "adwenczer". W internecie sa tysiace jego wpisow, porad i poradnikow. I tak bardzo zostal gwiazda w swoim mniemaniu ze zamieszkal na innej planecie chyba. Zaczal obrazac klientow i traktuje ich jak natretne muchy.
Gosc z ogromna wiedza, doswiadczony, zasluzony, ale zostal celebryta i mu zwyczajnie odbilo.
Po tym jak mnie obsluzyl, a niedawno blubi pisal co