Wpis z mikrobloga

W Krakowie ma stanąć pomnik Kaczyńskiego...
W moim mniemaniu pomniki stawia się za jakieś zasługi wobec świata. Czym zasłużył się Lech? Chyba tylko tym, że brat mu zrobił promocje. Dodatkowo będzie to zbiórka publiczna. Fenomenalny pomysł, niech stoją pomniki Lecha niczym Stalina w Rosji. Młode pary przed przystąpieniem do sakramentu małżeństwa będą jeździły pod takowy pomnik i robiły zdjęcie pamiątkowe. Idiotyzm sięga zenitu, żyjący z braci chyba wie, że jego czasy są policzone i za wszelką cenę wymyśla głupoty aby zostawić ślad na świecie po swojej rodzinie.

#polityka #wiadomosci #oswiadczenie
  • 4
@lizakoo: głupota, ale porównanie do pomników Stalina jest nieadekwatne. Tamte budowano za państwowe pieniądze. Tutaj składają się ludzie. Gdyby złożyli się na pomnik wielkiego betonowego #!$%@? #pdk to stanąłby wielki betonowy #!$%@?. Nie dlatego że zrobił coś dla kraju, tylko dlatego że ludzie mieli taki głupi kaprys.
@rozdajozadarmo: tyle, że rząd wychodzi z tą inicjatywą, a nie ja, wykopki czy sebixy, które chcą coś postawić z brązu na rynku, pewnie mieli by duże problemy z takim czymś. Oficjalnie składają się ludzie, tyle, że wiele przypadków trwonienia naszych pieniędzy już widziałem więc nie zdziwi mnie fakt, jak pierwszą cegiełkę rozpoczynającą zbiórkę zasponsorują "moje" pieniądze, które PiS wyłoży.