Wpis z mikrobloga

#pracbaza #rozmowakwalifikacyjna

Mój różowy bułki na drogę zrobił, bilety wydrukowane, garnitur wyprasowany. Przede mną na dobrą sprawę najważniejsza rozmowa kwalifikacyjna w życiu, ostatni etap pieprzonej rekrutacji, ciągnącej się w sumie przez 2 miesiące. Czeka mnie podróż przez prawie całą Polskę, prawie 700km tylko po to, aby tego nie #!$%@?ć. No cóż, sram się trochę. Bardzo trochę, bo poświęciłem mnóstwo czasu i pieniędzy po to, aby dostać jedną, głupią robotę. Najważniejsze jest to, że znalazłem swoją niszę w rynku i chcę się dalej rozwijać w tym kierunku.

Uff, koniec gadania. Dajcie kilka plusików, w ramach powodzenia. Jak dostanę informację zwrotną, to dam znać.

No i trzymajcie kciuki, Mircy i Mirkówny.
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MyPhilosophy
Rozważ cierpliwość.
Ponieważ

bo poświęciłem mnóstwo czasu i pieniędzy po to, aby dostać jedną, głupią robotę. Najważniejsze jest to, że znalazłem swoją niszę w rynku i chcę się dalej rozwijać w tym kierunku.
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: Nie wiem co to za praca, ale jeśli to jakaś realnie fajna szansa i ogólnie takie zajęcie byłoby przyjemne, to ja bym już nie odpuszczał mimo wszystko. Czas i tak już straciłeś, a skoro masz oferty pracy z innych branż, to zapewne nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem innej w razie dalszych komplikacji.

Choć oczywiście to ciężka kwestia, bo z drugiej strony to co napisałeś wygląda jakby ta firma
  • Odpowiedz
No cóż, Mireczki. -= Chyba =- jednak zaryzykuję i pojadę na to szkolenie, nie chcę stracić szansy i być może bardzo później żałować. Hotel i przejazd będę miał opłacony, aby jakoś tam przeżyć i się nie zanudzić.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wacek_1984: @mateusz5918: @Zashi: @FNwsk: @Bombowy_Zasilacz: @tuttifruttis: @vvivo: @Lowca_Jezy_Major_Trze_Ser:

-= Chyba =- jednak zaryzykuję i pojadę na to szkolenie, nie chcę stracić szansy i być może bardzo później żałować. Tym bardziej, że nawiązałem kontakt z osobą, która pracuje tam już jakiś czas i podała mi dużo szczegółów dotyczących szkolenia i samej pracy. Wygląda to całkiem zajebiście. Kwestia
  • Odpowiedz