Wpis z mikrobloga

Co ja odwaliłam... Odkąd pamiętam, nie mogą być u mnie w mieszkaniu włączone jednocześnie czajnik i piekarnik, bo korki wywala. Wczoraj włączam piekarnik, wkładam jedzenie do odgrzania, zamykam piekarnik. Kręcę się chwilę po kuchni i stwierdzam, że napiłabym się czegoś. Podchodzę do czajnika, już mam go włączyć, gdy nagle uświadamiam sobie: "No tak, ech, nie mogę zrobić sobie herbaty." *-spięcie w mózgu-* "Wiem, zrobię kawę!" Pyk. Po chwili stoję w ciemności i zastanawiam się sama nad sobą. (,)

Dalej mi głupio.

#heheszki #logikarozowychpaskow
  • 56
@Ewuuu: Jak chcesz żeby Ci działało i to i to, to kup sobie taki adapter E27 gniazdko.. zamiast żarówki go wkręcasz. i możesz tam podłączyć wtyczkę.. Oddzielna faza jest na kontakty a oddzielna na sufity..
Nie mniej raczej średni tego sens żeby z lampy Ci kabel zwisał.. :D Chyba że sobie dorobisz całkiem nowy kabel od kabla sufitowego i zrobisz sobie przedłużacz specjalnie na czajnik. To wtedy nie było by widoczne.
@r5678: Dzięki za radę (nie wiedziałam, że da się coś z tym zrobić :O), ale widzę, że dużo z tym zachodu. Chyba lepiej po prostu się ogarnąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)