Wpis z mikrobloga

Co ja odwaliłam... Odkąd pamiętam, nie mogą być u mnie w mieszkaniu włączone jednocześnie czajnik i piekarnik, bo korki wywala. Wczoraj włączam piekarnik, wkładam jedzenie do odgrzania, zamykam piekarnik. Kręcę się chwilę po kuchni i stwierdzam, że napiłabym się czegoś. Podchodzę do czajnika, już mam go włączyć, gdy nagle uświadamiam sobie: "No tak, ech, nie mogę zrobić sobie herbaty." *-spięcie w mózgu-* "Wiem, zrobię kawę!" Pyk. Po chwili stoję w ciemności i zastanawiam się sama nad sobą. (,)

Dalej mi głupio.

#heheszki #logikarozowychpaskow
  • 56
@Ewuuu: Instalacja pewnie jeszcze w aluminium. Trzeba myśleć o wymianie na miedź. Prucie całego mieszkania. Ogarnięty elektryk z bruzdownicą nie narobi wielkich szkód. Przy wymianie obowiązkowo zmienić moc przyłączeniową. Zakład energetyczny weźmie za każdy dodatkowy kW około 80zł. Mogę się założyć że wlz też do wymiany. Wspólnota mieszkaniowa nie zgodzi na wymianę z funduszu remontowego wiec na własny koszt.

Razem sumując droga zabawa. Kilka dobrych tyś . Ewentualnie #!$%@? gwoździa zamiast
@Ewuuu:

Odkąd pamiętam, nie mogą być u mnie w mieszkaniu włączone jednocześnie czajnik i piekarnik, bo korki wywala


nikt nie zadałjeszcze najważniejszego pytania. czemu nie i czemu nie nie naprawisz?
@Ewuuu: Nie masz się czym przejmować. Gdybyś była moją dziewczyną, to z radością bym ci pomógł i nie uważał ciebie za głupią i nieporadną. Taka jest rola faceta, że jak może pomóc kobiecie, to to robi i jest z tego powodu zadowolony. Jeśli kobieta to docenia, to tym bardziej jest usatysfakcjonowany.
Nic nadzwyczajnego. Zwykła, często i gęsto występująca #logikarozowychpaskow.
Sama ostatnio korzystałam z komunikacji miejskiej. Kupiłam sobie 2 bilety- w pierwszą stronę i powrót. W międzyczasie musiałam się przesiąść z jednej linii autobusowej na inną.
W drodze na drugi autobus myślę sobie- WTF przecież muszę kupić bilet na ten drugi przesiadkowy bus ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ale po chwili mój geniusz się obudził! Sprawdzam- Uff nie minęło przecież
@Ewuuu: E tam. W 2015 roku robiliśmy RetroBoat w Łodzi. kilkadziesiąt komputerów, podpiętych szeregowo. Wszyscy grają, masa ludzi. I nagle ktoś postanowił sobie zrobić herbatki i podłączył czajnik bezprzewodowy. I krótkie PYK, a potem ten okrzyk „ooooooo”, kiedy pogasły wszystkie monitory. Prawda, @arti040?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Bezpiecznik - urządzenie wynalezione przez kniazia Leonida Bespiecznikova dla mężczyzn wbijających nowy lvl atencji (za: wiki.ru). Do Polski trafiło w czasach najazdów mongolskich. Najstarszy zachowany bezpiecznik, dłuta niemieckiego snycerza Hansa von Volta, przechowywany jest w krakowskim klasztorze Panien Szarytek. Jednak najstarszy w Europie bezpiecznik odkryto w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, na ścianie słynnej francuskiej jaskini Lascaux tuż obok napisu "Seulement bouilloire, femme"
@Ewuuu: Analogiczna sytuacja występuje przy braku dostawy prądu, jak to czasami bywa na osiedlach.
Kurde, jak ciemno, zaraz zapalę świa... aaa no tak... nie zapalę światła bo nie ma prądu. Trudno, obejrzę TV po ciemku