Wpis z mikrobloga

Jak uważacie? Co jest ważniejsze np. dla Radwańskiej? Medal na Igrzyskach czy wygrać np. turniej wielkoszlemowy? I tak ogólnie, czy medal na Igrzyskach jest ważniejszy dla sportowca od wygranej w najbardziej prestiżowych turiejach w danej dziedzinie (nie licząc lekkoatletów, bo dla nich wiadomo, że Igrzyska najważniejsze :) )

#sport #mecz #tenis #igrzyska #sport #ankieta

Co ważniejsze

  • Medal na Igrzyskach 13.6% (11)
  • Wygranie najbardziej prestiżowego turnieju 86.4% (70)

Oddanych głosów: 81

  • 26
  • Odpowiedz
@rooger: To się zaczyna robić osobiste. Skoro tak to pominę całe twoje wypociny bo widzę że sensu drążyć tego dalej nie ma, nie rozumiesz i nie zrozumesz, zakochany albo głupi, nie wnikam.

Gdzie nazwałam ją szmatą albo po czym tak wnioskujesz?
O kulturę doczepiłam się bo szykanujesz i starasz się ustawiać ludzi po kątach. Wyłożyłam merytorycznie co mi się wydaje i nie podoba a w odpowiedzi dostałam że mam wracać
  • Odpowiedz
Nie traktuje jej jak "szmaty" jak to napisałeś, tylko ją ocenia. Oceniać każdy ma prawo.


@artur1792: Ocena byłaby wtedy, gdyby napisała, że pokpiła sprawę, się skompromitowała w sensie sportowym.

Kiedy ktoś jednak atakuje czyjąś ambicję czy stosunek do reprezentowania kraju, patriotyzm, to jednak jest to dużo grubszy
  • Odpowiedz
A tak zafundowała sobie podróż na inny kontynent, zmianę klimatu etc


@artur1792: Akurat dla sportowców na jej poziomie w tenisie to takie coś jest normalne, często np. po 12 godzinach w samolocie dzień później grają turniej w zupełnie innej strefie czasowej :) i chyba tenis jest jednym z niewielu sportów, gdzie turnieje rozgrywane są dosłownie po całym świecie ....
  • Odpowiedz
O kulturę doczepiłam się bo szykanujesz i starasz się ustawiać ludzi po kątach. Wyłożyłam merytorycznie co mi się wydaje i nie podoba a w odpowiedzi dostałam że mam wracać do garów, tak się zachowuje kulturalny człowiek czy cham?


@Ania_taka: Trudno, mogę być chamem.

Jeśli przełoży się to na większy szacunek dla czyjejś ciężkiej pracy i wysiłku, będę
  • Odpowiedz