Wpis z mikrobloga

Jak uważacie? Co jest ważniejsze np. dla Radwańskiej? Medal na Igrzyskach czy wygrać np. turniej wielkoszlemowy? I tak ogólnie, czy medal na Igrzyskach jest ważniejszy dla sportowca od wygranej w najbardziej prestiżowych turiejach w danej dziedzinie (nie licząc lekkoatletów, bo dla nich wiadomo, że Igrzyska najważniejsze :) )

#sport #mecz #tenis #igrzyska #sport #ankieta

Co ważniejsze

  • Medal na Igrzyskach 13.6% (11)
  • Wygranie najbardziej prestiżowego turnieju 86.4% (70)

Oddanych głosów: 81

  • 26
  • Odpowiedz
@artur1792: Ona po raz kolejny pokazała że ma w dupie reprezentowanie nas na międzynarodowych turniejach. Zero szacunku. Na puchary międzynarodowe wiecznie kontuzje na igrzyska jedzie bo nie wypada nie jechać, ale co pokazuje to widać. A potem a bo zmęczenie, a bo po kontuzji, a bo a bo.
  • Odpowiedz
Medal na Igrzyskach czy wygrać np. turniej wielkoszlemowy


@artur1792: Wielki Szlem.

I tak ogólnie, czy medal na Igrzyskach jest ważniejszy dla sportowca od wygranej w najbardziej prestiżowych turiejach w danej dziedzinie (nie licząc lekkoatletów, bo dla nich wiadomo, że Igrzyska najważniejsze :)
  • Odpowiedz
@Ania_taka: Wróć może do kuchni, bo nie masz pojęcia o czym piszesz.

Jakby miała w dupie reprezentowanie naszego kraju, to by nie przyjechała do Rio i tyle. Nie musiała. Mogła wymyślić tysiąc powodów i nie ryzykować własnej reputacji.

Trzeba mieć nieźle nasrane w głowie, żeby wycierać podłogę jednym z naszych najlepszych ambasadorów na świecie, po Robercie Lewandowskim, a obok Marcina Gortata czy Rafała Majki.

Ale to takie typowo polskie.
  • Odpowiedz
@Ania_taka: @rooger: tak samo myślę jak Wy, że IO to olewają i jada bo głupio im powiedzieć, że nie chcą :) ale ze znajomymi ostatnio się o to pokłóciłem, bo powiedziałem, że Radwańska jakby ten mecz grała np. na Wimbledonie to spokojnie by wygrała wysoko, a na IO to ma wywalone, bo to do żadnego rankingu nie idzie i gra bo musi grać ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@rooger: Jakby nie pojechała to by dała do zrozumienia że ma to w dupie i już by się nie mogła z niczego wytłumaczyć, kilka przykładów z pucharu davisa nie wystarczy? Poprzednie igrzyska i te nie wystarczą?

Lepiej dla PR jechać i odpaść, bo pojechałam, ale się nie udało.

I trochę kultury. Ja Ciebie nie gonię do noszenia mebli, więc Ty nie goń mnie do garów, aż sobie pozwolę,
  • Odpowiedz
4 lata temu jadąc na igrzyska miała opłacony turniej, który rozpoczynał się jak druga runda. Przypadek? Wszystko zależy od sportowca RF zawsze mówił, że złoto olimpijskie jest jego największy marzeniem.
  • Odpowiedz
@artur1792: No nie, akurat myślę dokładnie odwrotnie.

Może nawet zależało jej aż zbyt bardzo.

Radwańskiej akurat takie porażki się zdarzały niejednokrotnie i to również w turniejach Wielkiego
  • Odpowiedz
kilka przykładów z pucharu davisa nie wystarczy?


@Ania_taka: tu akurat masz rację. Radwańska ANI RAZU nie raczyła zagrać w Pucharze Davisa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rooger: Radwańska to akurat taki przykład, bo dosyć głośno o nim było, bo faworytka przegrała z zawodniczką bardzo przeciętną :) Bardziej chodziło mi o podejście sportowców do Igrzysk, bo uważam, że dla nich występ na IO wygląda jak trening albo obowiązek żeby nie wyszło głupio, że odmówią reprezentować kraj :) .... zresztą to widać po samych treningach, nie raz cały rok trenują specjalnie pod kątem jednego turnieju / zawodów, a
  • Odpowiedz
Jakby nie pojechała to by dała do zrozumienia że ma to w dupie i już by się nie mogła z niczego wytłumaczyć, kilka przykładów z pucharu davisa nie wystarczy? Poprzednie igrzyska i te nie wystarczą?

Lepiej dla PR jechać i odpaść, bo pojechałam, ale się nie udało.

I trochę kultury. Ja Ciebie nie gonię do noszenia mebli, więc Ty nie goń mnie do garów, aż sobie pozwolę, chamie.


@Ania_taka: Nie pouczaj mnie o kulturze, podczas gdy sama traktujesz najwybitniejsza polską tenisistkę w historii jak szmatę, osobę, która do wszystkiego musiała dochodzić sama, bo polski tenis praktycznie nie istniał, kiedy ona stawiała pierwsze
  • Odpowiedz
RF zawsze mówił, że złoto olimpijskie jest jego największy marzeniem.


@plumper: jakbyś wygrał chyba każdy turniej, a nie miał medalu złotego na IO to też byś tak mówił .... Zawsze brakuje tego czego się nie ma
  • Odpowiedz
Nie pouczaj mnie o kulturze, podczas gdy sama traktujesz najwybitniejsza polską tenisistkę w historii jak szmatę,


@rooger: Nie traktuje jej jak "szmaty" jak to napisałeś, tylko ją ocenia. Oceniać każdy ma prawo.
  • Odpowiedz
@artur1792 bądźmy poważni. Isia nigdy szlema nie wygra. Bo zawsze jest coś piłki zmoczone, choroba, kontuzja, przeciwniczka najlepszy mecz w życii grała czy okres. IO to jedyny turniej gdzie miałaby szanse. Zmęczenie sezonem, brak formy u reszty. RF wiadomo klasa aż żal, że w Rio go nie ma.
  • Odpowiedz