Wpis z mikrobloga

#etc #kryptowaluty Ładnie spada : https://cryptrader.com/charts/poloniex/ETC/btc niech spadnie jeszcze ( myślę że po otwarciu giełdy bitfinex i rozpoczęciu handlu ETC może zanurkuje - wtedy bym dokupił co nie co :) Na razie poziom 0.004 się trzyma ale nie wiadomo czy długo się utrzyma. Ciężko powiedzieć. Może faktycznie ten poziom okaże się silnym wsparciem. @pawlo74 uważaj tam bo pisałeś że nie zabardzo chciałbyś by ETC spadło.
  • 31
@spekula: ale co mnie obchodzi sąd. Zanim dojdzie do sądowej sprawy to już dawno wypłacę swoje 63 %. Przecież biftinex nie bedzie pytał Sądu o zgodę:) Oni już to zrobili i już obcięli konta o 36 % co widać po adresie BTC mają już zebrane 71000 BTC : https://www.biteasy.com/blockchain/addresses/35emx395afKAKAr72VoePVbu3FJvxLPVny

Ci co są przeciwni takiemu rozwiązaniu to idioci. Oni albo pieją bo nie mają tam żadnych środków na bitfinex ( najprawdopodobniej )
@BTCexpert: oby tak było ... ale nie wiadomo ile zajmie druga faza czyli umożliwienie wypłat ... Zane Tackett nie potwierdził tego terminu ... wcale nie musi być to takie szybkie jak się wszyscy spodziewają a do tego czasu może być wysyp pozwań przez maruderów, które mogą nieco przystopować postęp
oby tak było ... ale nie wiadomo ile zajmie druga faza czyli umożliwienie wypłat ... Zane Tackett nie potwierdził tego terminu ... wcale nie musi być to takie szybkie jak się wszyscy spodziewają a do tego czasu może być wysyp pozwań przez maruderów, które mogą nieco przystopować postęp


@spekula: Bzdura - nikt nie będzie składał pozwu przy najmniej na tym etapie.

Pomyśl logicznie. Jesteś jednym z inwestorów powiedzmy że jesteś wielorybem
@BTCexpert: Jasne tysiące założonych kont, a ty myślisz, że wszyscy będą jednomyślni ... na Bitfinexie grały także instytucje finansowe ... hedge fundy angażujące się na rynku kryptowalut ... dla nich takie strzyżenie i jakiś shitcoin bitfinexowy wcale nie musi być zadowalające i mają jak wyegzekwować swoje prawa, więc nie myśl, że jeżeli zwykłym użytkownikom takie rozwiązanie wydaje się w porządku będzie tak samo dla nich ... statystycznie jest niemożliwe, żeby nie
@spekula: tak pozwy będą ale jak ktoś jest inteligentny to chyba oczywiste że najpierw wypłaci swoje 63 % a potem dopiero złozy pozew. Dla mnie to logiczne. Po za tym ludzie wiedzą że złożenie pozwu nic nie da. Ogłoszenie upadłości oznacza nie odzyskanie żadnej kwoty. Zobacz na GOX zaledwie 3 procent ludzi otrzymało swoje BTC.
Gdyby to była firma w własnym kraju to taki pozew mógłby być skuteczny. Ale ta firma
@BTCexpert: wcale nie powiedziane, że może być istotne pierwszeństwo przy tych pozwach, więc kto pierwszy ten lepszy ... ja też bym nie chciał bankructwa bitfinexa ... ale trzeba realnie patrzeć, że jest gra interesów dużych graczy i mogą one być sprzeczne z resztą użytkowników
@spekula: ja tam uważam że normalnie giełda będzie otwarta i normalnie każdy wypłaci swoje środki. Żadne pierwszeństwo nie miało by miejsca. Ogłoszona by została upadłość i byłby podział środków a to mogło by trwać latami .
@BTCexpert: oby tak było ... ale gwarancji nie ma ... słuchałem wywiadu z Zane Tackettem w WahleClub i nic konkretnego nie powiedział odnośnie terminów wypłat i przywrócenia obrotu na giełdzie i wcale nie brzmiało to tak jakby miały być wprowadzone dosyć szybko
@spekula: to co on tam pisze nie ma znaczenia. jak nawet to potrwa miesiąc. Nie sądzę że dłużej to i tak dobrze. Moje zdanie jest takie że od umożliwienia logowania góra tydzień i będą uruchomione wypłaty. Myślę że nie dłużej to potrwa niż do końca miesiąca. Po za tym moim zdaniem handel będzie uruchomiony szybko z prostego powodu a mianowicie takiego że każdy przestój to dla nich ogromna strata. Wiadomo że
@BTCexpert: jak dotrzymają terminu z dostępem do sald to faktycznie będzie jakaś nadzieja, że terminowo wywiążą się z kolejnych etapów ... także trzeba, trzymać kciuki, żeby odpalili tą stronę w przeciągu 24 h
także trzeba, trzymać kciuki, żeby odpalili tą stronę w przeciągu 24 h


@spekula: To że udostępnią logowanie napisali wczoraj o 20tej naszego czasu napisali że od 24 do 48 godzin będzie uruchomione logowanie. a więc mają czas do jutra do 20tej.
Także spokojnie zostało im 36 godzin.
Po za tym jak będzie to wiadomo nikt nie wie. Póki nie widzę swoich ETC na własnym adresie domowym to wszystko jest wielką nie
@BTCexpert: co ty pieprzysz, co bitfinex ma wspólnego z ETC???. Już świra dostajesz przez tą kasę. Daj sobie na luz z krypto jak nie potrafisz straty przyjąć ze spokojem i honorem. Wolny rynek to dżungla, wolna amerykanka nie dla mięczaków. Wracaj na gpw i forex pod skrzydełka swoich kontrolerów i oprawców.
Duzo ma wspolnego. Do obrotu wejdzie 72000btc to ze beda mocne ruchy na etc eth i btc to pewne. Oprocz tych 72000btc rowniez pozostale 63procent aktywow gieldy. Np spodziewam sie ostrego ruchu btc w gore. Byc moze rowniez mocnych wzrostow na etc i spadkow na eth