Wpis z mikrobloga

No ja p------e. Zwykle staram się nie eskalować wojny damsko-męskiej, ale dzisiaj autentycznie mnie c--j strzelił.

Long story short.

Swojego czasu ustawiłem się na p--o z dwiema koleżankami. Koleżanki bardzo w porządku, takie normalne bez wydawałoby się większego n----------a mózgowego. Dołączył wtedy do nas mój znajomek, którego one nie znały. Generalnie chłopina lat 26, bardzo w porządku. Żaden bawidamek tylko ot zwykły gościu, nawet przystojny i bardzo inteligentny. Jedna z moich koleżanek wpadła mu w oko, coś tam przybajerował podczas spotkania, ja mu trochę pomagałem i generalnie widać było, że coś tam zaiskrzyło.

Potem dowiedziałem się od niego, że spotkali się parę razy, ale generalnie typiarka mu podziękowała i powiedziała, że to nie to. No ok, zdarza się. Nie drążyłem tematu, bo co mnie to interesuje w sumie.

No i dzisiaj znowu się spotkałem z tymi samymi dwiema koleżankami. Popiliśmy trochę i tak zeszło na temat relacji damsko-męskich. Przycisnąłem trochę temat dlaczego powiedziała koleżce, że to nie to. No i tu mnie k---a wcześniej wspomniany c--j trafił. Po raz pierwszy. Okazało się, że nie pasowało jej to, że mieszka z rodzicami.

Gostek w wieku 26 lat ma własną firmę IT, gdzie pisze jakieś tam programy i c--j wie co, nie znam się, zajmuje się obsługą techniczną jakichś małych firemek. Zarabia całkiem nieźle, bo w granicach 4-5 tysięcy, ale większość kasy odkłada, bo pracuje nad jakimś tam urządzeniem, na które ma dostać duży hajs z jakiegoś startupu, ale potrzebuje do tego wkładu własnego i chce trochę oszczędzić na początek, gdy wystartuje z tym urządzeniem. Mieszka z rodzicami tylko dlatego, że woli tę kasę, którą wydałby na mieszkanie, OSZCZĘDZIĆ na rozruch firmy.

No i to k---a jej nie pasowało. Że gościu k---a ma pomysł na siebie.

Żeby było śmieszniej to typiara pracuje w k---a salonie Playa i mieszka z jakimiś studentami plus tą drugą koleżanką. Po pedagogice. A i ma PRLowską meblościankę w pokoju i jestem się w stanie założyć, że jeszcze niedawno na ścianie wisiał dywan, bo jest inny odcień farby na ścianie w porównaniu do reszty pokoju. Ktoś nawet nie odmalował przed wynajmem.

Jak zacząłem jej tłumaczyć, jak bardzo c-----o się zachowała to odpaliła się ta druga koleżanka, która zaczęła jej bronić. JAK TO K---A FACET W WIEKU 26 LAT MOŻE MIESZKAĆ Z RODZICAMI. NO K---A CZEMU SZMACIARZU NIE MASZ JESZCZE NAJNOWSZEGO MERCEDESA S KLASY Z SALONU W FULL OPCJI, BIEDAKU J----Y K---A POLAKU, JAK ŚMIESZ MNIE BEZ MERCA ZACZEPIAĆ.

Tak się zastanawiam czy ta druga przypadkiem nie była k---a pomysłodawczynią tego n----------a. Tylko c--j wie po co? Z zazdrości?




#zwiazki #logikarozowychpaskow #tfwnogf #wojnadamskomeska #zenadawchuj
  • 396
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli nie rozpoznajesz od razu takiego k------a, to


@PrzemekMistrz: "k------o" bo nie chce być z typem co nawet nie potrafi pokoju wynająć sobie a woli żeby mu mamusia zupki robiła? masakra. człowieku typ nie ma 16 lat a 26...

weź te nie-k------a zaproś do domu z mamusią, ona zaparzy wam herbatki lel
  • Odpowiedz
@Ranger Czego ma żałować konkretnie? Serio pytam.


@Shatter: rodziców można mieć dobrych i dobrze z nimi życ, ale... jednak nie ma z nimi pełnej niezależności. Nie możesz chociażby z dziewczyną chodzić nago w nocy i o poranku, albo uprawiać seksu we wszystkich możliwych pomieszczeniach i jak głośno tego chcesz.
Czasami masz gorszy dzień - chcesz wtedy pobyć samemu, a nawet głupie pytanie czy chcesz coś na kolację jest wtedy
  • Odpowiedz
A co powiecie na sytuację w ktorej rozowypasek sie obraza/odchodzi po tym jak niebieskipasek sie wyprowadza od rodzicow. Rozowypasek argumentuje to tym ze teraz bedziesz ruchal na lewo i prawo ! Bedziesz mnie zdradzal! A jak mieszkales z rodzicami to bylam pewna ze jestes lojalny :) wiek 26 lat ;)
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak Prezentujesz płytkie myślenie, uważasz że skoro koleś ma firmę i zarabia 5k, laski powinny walić do niego drzwiami i oknami. Później pewnie będziesz pisał że kobiety to k---y i lecą tylko na hajs. Z drugiej strony wielu wykopów prezentuje dziwną mentalność wedle której należy się wyprowadzić jak najszybciej nawet jeśli będzie się w--------ć gruz co miesiąc bo na normalne jedzenie nie wystarczy. Jeśli ktoś ma dobre relacje z rodzicami to
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000: > O jaki zlot stulejmanów i piwniczaków. Uświadomcie sobie jedno, życie wszystko najlepiej weryfyfikuje. Jeśli ktoś w wieku 25 lat nie ma porządnej pracy i własnego mieszkania to znaczy że jest zwykłym życiowym niedojdą i przegrywem, żadna takiego nie będzie chciała. Możecie się bulwersować ale pomyślcie, jaka kobieta będzie marnować swój czas na kogoś kto jest nikim? Po komentarzach widzę że większość z was z takim podejściem spędzi życie
  • Odpowiedz
Myślałem że będziesz mówił o imprezach albo że samo życie z nimi jest męczące


@Shatter: po co się rozdrabniać, wolałem walnąć z grubszej rury ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakaś różowa wyżej podała inne rozsądne argumenty ;)
  • Odpowiedz
@frez: protip: jak już używasz wulgarnych słów pod moim adresem, to daruj sobie wielką literę. Cóż, mnie dziwi, że góry - ostoję wolności - lubią także ludzie, którzy za inne poglądy, są w stanie kogoś wyzwać od z-------h.
  • Odpowiedz
O k---a, serio trzeba unikać kobiet jak ognia. Jak przeczytałem, że to c-----o, że mieszka z rodzicami, bo NIE MOGĘ SIĘ WYKRZYCZEĆ PODCZAS SEKSU. C--j, że facet ma szansę dostać pół bańki na projekt, którym już na etapie planów zainteresowane są norweskie i polskie firmy. PEWNIE NIE UMIE PRALKI OBSŁUGIWAĆ. Co za k---a stężenie tępodzidctwa.

Gdyby mężczyźni traktowali kobiety poważnie to k---a nadal byśmy w jaskiniach żyli, bo HURR SEBOSAPIENS SPRZĄTAJ GROTĘ BO GRAZYNOSAPIENS Z HOMOBRAJANKENSEM PRZYCHODZĄ NA SUROWE MIĘSO MAMUTA, KTÓRE UPOLOWAŁEŚ Z JANUSZODENTALCZYKIEM, GDZIE MNIE K---A TYMI PATYKAMI TRZESZ SYF BĘDZIE.

Was się powinno j---ć. - Z. Stonoga.

PS.
  • Odpowiedz
wielu wykopów prezentuje dziwną mentalność wedle której należy się wyprowadzić jak najszybciej nawet jeśli będzie się w--------ć gruz co miesiąc bo na normalne jedzenie nie wystarczy.


@zirytowana_plaszczka: nie. nikt tak nie pisze. bądź przegrywem, nie pracuj, mieszkaj z rodzicami nawet do 60 roku życia, ale nie pisz że to normalne.

wynając pokój + mieć jedzenie to kwestia pracy nie wiem, nawet na k---a myjni samochodowej, przy kopaniu rowów, przy czymkolwiek.
  • Odpowiedz
jeśli kobieta wymaga czegoś od mężczyzny nie mając tego samemu( bo jak ja zrozumiałem, to najlepiej by miał mieszkanie a ona się wprowadzi na gotowe), to tak, mogę ją tak nazywać


@PrzemekMistrz: przecież ona wymagała żeby nie mieszkał z mamusią i ona sama nie mieszkała z mamusią. to tylko wykopki se ubzdurały że ona jest "k-----ą gold diggerem co leci na kasę". typ tak z 5 lat temu powinien już
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak: weź odnieś się do tego:

a) czy ona miała problem że gościu nie wynajmuje ogromnego domu czy mieszka z rodzicami? bo wiesz w wieku 26 powinieneś już dawno byś samodzielny, chociaż wynajmować pokój. czy ona chciała żeby on miał swoje mieszkanie?
b) czemu mamusia gotuje obiadki typowi w wieku 26 lat, skoro on mógłby sobie wynająć pokój? (rzekomo zarabia 5 tysięcy, żaden to wydatek dla niego)
  • Odpowiedz