Wpis z mikrobloga

  • 375
Niech będą przeklęci, którzy polecali tu #interstellar. Toż to jeden z najdebilniejszych filmów w dziejach. Potrzebowałem trzech wieczorów i sporo piwa, żeby to coś strawić. Zero dramaturgii, godziny przynudzania, zero logiki, kpina z science i nędzne fiction, kretyński humor i jakieś ckliwe sceny ciągnące się do obrzygania. Nie doczekałem się też tych niesamowitych rzekomo krajobrazów z obcych światów. Sorry, mirki, ale ten #film ma prawo podobać się chyba tylko komuś, kto nic albo prawie nic wcześniej nie czytał i nie oglądał a emocjonalnie nie minął jeszcze gimnazjum. Nie rozumiem ocen na #filmweb i hurra recenzji. #sciencefiction #scifi #sf #nolan #niepopularnaopinia

Czy ktoś może myśli tak samo? Jestem nienormalny czy to świat zwariował? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
kurp - Niech będą przeklęci, którzy polecali tu #interstellar. Toż to jeden z najdebi...

źródło: comment_ECDtPehAclxPqLEmXDWU882origC4XYT.jpg

Pobierz
  • 143
via Android
  • 2
@Lisaros Kiedyś było tak, że jak się wszyscy zachwycali filmem, to można było otwierać śmiało piwo i chipsy i oglądać, bo mogło nie być jakoś genialnie, ale przynajmniej była gwarancja pewnego minimum. Ten film mną naprawdę wstrząsnął. Rozziew między opiniami a rzeczywistością sprawił, że od tamtej pory praktycznie niczego już nie oglądałem. Nie mam skąd czerpać sensownych opinii o filmach a Interstellar przekonał mnie, że to, co się teraz kręci w głównym
@kurp: ha, chciałem teraz coś polecić z nowości, ale tak z czystym sumieniem to właściwie nie wiem co. Sam przestałem też nowości oglądać, często robię to sporo po premierze. Przy okazji trailera kolejnej części Prometeusza doszedłem do wniosku, że jedynka miała naprawdę świetny pomysł - odwiedziny u swoich twórców w sytuacji, kiedy ludzkość sama występowała w tej roli - wobec androida Dawida. I była wobec niego wyniosła, a oczekiwała zupełnie czego