Wpis z mikrobloga

316 737 - 106 = 316 631

Z @Cymerek i @kiwacz pojechaliśmy na OTR. Chyba to już "impreza" na stałe wpisana w kalendarz #rowerowykrakow. Na mocniejszej grupie tempo było zacne: 35.2km/h na 68km, mimo około 800m w górę. Dzięki temu udało się wyrwać KOMy pod Zamek w Korzkwi, co cieszy mnie pancernie, bo mocny segment zdobyty uciekając przed grupą.

Inna rzecz, która mnie cieszy, to... Właśnie wczoraj przekroczyłem 20 tys. km w tym roku. A jeszcze mamy 5 miesięcy do końca.

#100km (nr 68) #rowerowyrownik
Pobierz metaxy - 316 737 - 106 = 316 631

Z @Cymerek i @kiwacz pojechaliśmy na OTR. Chyba t...
źródło: comment_JKsvHZ7LO3k7cc9aHyQ79IT51qWdtDiM.jpg
  • 30
za dużo jeździsz :P i przez to chyba w tej edycji rowerowego równika nie uda mi się wykręcić 10k km :P

@dzester że edycja skończy się za szybko? Ano były przewidywania, że 2 lata to zajmie, a tu jest szansa skończyć przed zimą. I oby, bo jak nie skończymy, to to wahamuje ostro.
@metaxy: nie żebym bóldupił ale jedziesz z ziomkami na rower po czym "spierdzielasz" im przed końcem segmentu żeby być przed nimi na stravie?:D
jedziesz z ziomkami na rower po czym "spierdzielasz" im przed końcem segmentu żeby być przed nimi na stravie?:D


@dwal: Eee, nie, to tak nie wygląda. To jest taka grupa, gdzie ogólne zasadą jest, że do końca trasy zostaje 1/3, 1/2 początkowego stanu. Poza tym wszędzie niemal jest zasada, że podjazdy każdy robi swoim tempem i to jest okazja do "przepalenia nogi", a na górze czeka się na resztę. Zaś przy tym