Wpis z mikrobloga

Faza pucharowa wyborów najlepszej gry wszechczasów wg mirko: Runda 3, pojedynek 6
Obserwuj, jeśli chcesz być na bieżąco z głosowaniem na najlepszą grę wg wykopków > #fiejguijsgjewaigtoaewtg90awiet0u320t32
Nie wiesz o co chodzi? http://www.wykop.pl/wpis/18315553/czesc-mirko-wraz-z-wilecsrylec-zainspirowani-wielk/
Drabinka dostępna pod tym linkiem: http://challonge.com/michalbialekkonczylnocnawarte
WilecSrylec - Faza pucharowa wyborów najlepszej gry wszechczasów wg mirko: Runda 3, p...

źródło: comment_s4i8hwlPvHzCuPtSddHrFYM3b3A4u4Dv.jpg

Pobierz

Która gra jest wg Ciebie najlepsza?

  • Age of Empires II 51.7% (787)
  • Starcraft 39.5% (601)
  • Sprawdzam 8.7% (133)

Oddanych głosów: 1521

  • 73
  • Odpowiedz
@WilecSrylec: AoE - masa cywilizacji, długie maratony rozrywek, balns troszkę boli ( prawie nic nie powstrzyma spamowania armaciarzami ) , dzięki dynamicznym sojuszom na lan partach z qmplami dzieje się gra o tron
Starcraft-jak nie znasz skrótów klawiszowych to nie licz, że wyjdziesz z bronzu, w 3 minucie rozwala cię koreańczyk w śpiączce
  • Odpowiedz
jakby mnie to obchodziło


@Saper9: ewidentnie nie grałeś nigdy w starcrafta to głosuj "SPRAWDZAM" prosze

no i widać jak wygląda głosowanie xD sa dwie gry, wykopki grały tylko w jedną to na nią głosują, ja prdl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: grałem w obydwie gry, jednakże pamięcią bliżej mi do starcrafta 2 bo w niego grałem niedawno, ale poziom skilla korańców pozostał niezmieniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lan party dotyczyły AoE- czytanie ze zrozumieniem się kłania - i było ich wiele. W przeciwieństwie do niektórych, nie muszę wymyślać sobie przyjaciół, bo ich mam - nie wiem jak ty...( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak
  • Odpowiedz
grałem w obydwie gry, jednakże pamięcią bliżej mi do starcrafta 2 bo w niego grałem niedawno, ale poziom skilla korańców pozostał niezmieniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Saper9: a poziom najlepszych graczy w aoe2 zmieniony? wejdz sobie na steamie pograj teraz w aoe2 i dostaniesz mocne baty nawet od noobków. tylko z kumplem grałem to zaledwie po paru grach w aoe2 mimowolnie znałem skróty klawiszowe. dlatego też myślę
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: tak się składa, że grałem i mam gdzieś podział na 1 i 2, stulejarski fanie starcrafta ( nikt kto gra w starcrafta nie zamoczył, dlatego wonziu jest sam ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Dla mnie zmieniła się tylko grafika i tyle. Wyjdź z gimbazy to zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam prawo robić co chcę ( o ile jest to zgodnie z wolą
  • Odpowiedz
Dla mnie zmieniła się tylko grafika i tyle.

Ale jak tak bardzo chcesz to zdradzę ci sekret grania z koreańcami - VPN ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Saper9: nawet się już nie kryjesz że nie grałeś nigdy w scbw lol. to po co zabrałeś w ogóle głos?

stulejarski fanie starcrafta ( nikt kto gra w starcrafta nie zamoczył, dlatego wonziu jest sam

Wyjdź z gimbazy to zrozumiesz (
  • Odpowiedz
@Saper9: ale dam ci w sumie szanse - jak się nazywała mapka na battle.net gdzie miałeś nexusa/hatcha/cc tuż obok minerałów? każdy kto chwile grał zna nazwę. z tego co widzę nawet w sc2 ta mapka jest.

uwaga: nie zgooglujesz tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: w sumie wymień jakiekolwiek popularne mapki lol

edit2: w sumie to wymień jakiekolwiek mapki z aoe2 przy okazji też bo ta gra
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: nie muszę ci nic udowadniać. Udowodniłem sobie i tyle #zaorane
Btw. Na prawdę sądzisz,że po ok. 8 latach (wtedy ostatni raz grałem w bw )pamiętam nazwy map? ( ͡º ͜ʖ͡º)


Jak tak chcesz się bawić to ile czasu zajęłoby stworzenie armii 100 zerglingów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Saper9:

Btw. Na prawdę sądzisz,że po ok. 8 latach (wtedy ostatni raz grałem w bw )pamiętam nazwy map? ( ͡º ͜ʖ͡º)


jestem PRZEKONANY. jak się wchodziło do gry to w tytule miałeś nazwe mapy człowieku to nie działa jak w stacraft 2, człowieku TRZECI raz udowodniłeś że nigdy nie grałeś :D

Jak tak chcesz się bawić to ile czasu zajęłoby stworzenie armii 100 zerglingów? ( ͡
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: znudziło mi się to kręcenie gównoburzy. Grałem ale dawno, nic nie ogarniałem z tamtej gry, sc2 lepszy, 6 pool ssie jak terek się walluje. A swoimi obliczeniami pokazałeś stuleję stąd do serwerowni wypoku XD

Dziękuję za uwagę idę po piwo, miłego wieczoru
  • Odpowiedz