Wpis z mikrobloga

Faza pucharowa wyborów najlepszej gry wszechczasów wg mirko: Runda 3, pojedynek 6
Obserwuj, jeśli chcesz być na bieżąco z głosowaniem na najlepszą grę wg wykopków > #fiejguijsgjewaigtoaewtg90awiet0u320t32
Nie wiesz o co chodzi? http://www.wykop.pl/wpis/18315553/czesc-mirko-wraz-z-wilecsrylec-zainspirowani-wielk/
Drabinka dostępna pod tym linkiem: http://challonge.com/michalbialekkonczylnocnawarte
WilecSrylec - Faza pucharowa wyborów najlepszej gry wszechczasów wg mirko: Runda 3, p...

źródło: comment_s4i8hwlPvHzCuPtSddHrFYM3b3A4u4Dv.jpg

Pobierz

Która gra jest wg Ciebie najlepsza?

  • Age of Empires II 51.7% (787)
  • Starcraft 39.5% (601)
  • Sprawdzam 8.7% (133)

Oddanych głosów: 1521

  • 73
  • Odpowiedz
@Saper9: czyli #zaorane. nie odpowiedziałeś na pytania, nie podałeś żadnej mapy aoe. ja sobie doje drinka od paru chwil już, mam batony i czipsy w szafie. nawzajem. a ty dalej wyzywaj od gimbazy stulejów i #!$%@? cie tam fantazja poniesie.

a argumentu czemu aoe2 to dobra gra ciągle brak :) jak na razie tylko był argument "słowainami możesz grać" xDDD dzięki, wole zergiem xD

btw uwielbiam te wasze "krecenie burzy"
  • Odpowiedz
może zarucham ( o ile wiesz co to znaczy xD)


@Saper9: ja nie narzekam na swoje życie osobiste, ale powiem to jeszcze raz - to że ty ciągle i ciągle łączysz gry wideo do seksu to jesteś #przegryw nad przegrywami. gorszą stuleją to się nie da być. bardzo życzę ci żebyś "zaruchał" w końcu, bo z tekstami typu "zaruchać" to ja wątpie że ty miałeś doczynienia z kobietą kiedykolwiek.

tu mamy
  • Odpowiedz
Cześć wszystkim! Z powodu tej ankiety specjalnie założyłem konto na tym serwisie, a teraz śpieszę z pomocą dla niezdecydowanych.

Dla gier podobnego gatunku dobrym wyznacznikiem jest częstość występowania gry na World Cyber Games. Spójrzmy, ile razy występowała każda z ankietowanych gier:

Age of Empires II: 2000, 2001, 2002
oraz jego następca - Age of Empires III: 2007, 2008

StarCraft: Broodwar: 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
oraz
  • Odpowiedz
  • 0
@Bonyth: Wystarczy porównać zarobki Flasha który notabene do dziś streamuje czy innego Boxera z profesjonalistami (są wgl tacy? ) w AoE 2
  • Odpowiedz
@Bonyth: @KotletyMielone: Ehhh, ale w tej ankiecie chodzi o to, co sprawiało największą przyjemność z grania - aktualne wyniki pokazują, że większość ludzi wolała sobie spokojnie popykać w AoE na LANie, czy to nawet na singlu, niż #!$%@?ć jak kitajce łusiemdziesiunt klawiszy per koreańska sekunda.
Wasze gadanie można porównać do heroicznej obrony CS:GO czy tam "cees jeden szejść":

Bo tam garjo najlepsi gracze i wogule skil pro elo 360 noł
tellet - @Bonyth: @KotletyMielone: Ehhh, ale w tej ankiecie chodzi o to, co sprawiało...

źródło: comment_uJUw8txKEhFpaHVa0218HZHrnrUwuehK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@niunix: ten mplay dał życie jedynce na dobrą dekadę i mn. pomógł rozkręcić esport
-Fabuła też niczego sobie, chociaż w BW już trochę naciągana:)
  • Odpowiedz
@tellet: tak jak mówi @niunix: kampania sc masakruje aoe tu nawet nie chodzi o multi.

ludzie co głosują aoe2 nie grali nigdy w starcrafta, masakra. samemu autorowi konkursu #!$%@?ł się sc2 z sc:bw, lel. ludzie tu nawet nie wiedzą co to starcraft.

ten konkurs się powinien nazywać "co polactwo kupiło na bazarze i grało" a nie "najlepsza gra". brak słów.

- aktualne wyniki pokazują, że większość ludzi wolała sobie spokojnie
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: #!$%@? proste, jakos sc nigdy na multi mi nie wchodzil (nie zmienia to faktu ze to jedna z najlepszych gier multi), ale kampanie wszystkie kilkukrotnie przeszedlem bo sa mistrzem
  • Odpowiedz