Wpis z mikrobloga

Niebieskipasek kupił komputer w ubiegłym tygodniu, zostawił go u mnie, bo miałam podzielić na partycje dysk, postawić system itd. Wszystko to zrobione. Zainstalowałam mu Wiedźmina 3, oprogramowanie, kilka dodatkowych gier, a sobie Sims 1 :D
Biedny, nie może zabrać ode mnie komputera, bo mieszkam w samym środku obszaru #sdm i nie ma jak nawet wjechać. Prosił mnie o to żebym zaczęła chociaż Wiedźmina i wysłała mu filmik z gry. Wysłałam mu poniższe zdjęcie. Feels ogromne, długo mi się marzył komputer, który dałby radę z grami. Mam maca, i dużo gier mi śmiga, ale komfort grania na laptopie jest kiepski. Simsy na macu przestały mi działać po update systemu wyżej. Jak tylko podłączy się Wifi wszystko ze steama ruszy pięknie :D Okno otwarte, a w głosnikach simsowe para ra, tap tip ta rara. Niech słyszo. Miłego wieczoru mirki, idę wyciągnąć drabinke z basenu.
#feels #czujedobrzeczlowiek #simsy #gry
m.....l - Niebieskipasek kupił komputer w ubiegłym tygodniu, zostawił go u mnie, bo m...

źródło: comment_mLsNETKmtIaKmHCzMusmJIg2NAK8yr9t.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rybak17: XDDD Matowa matryca FullHD (a właśnie patrzę w Macową gdzie widzę siebie w odbiciu i c--j mnie strzela) + monitor DELL 2713HM (2560x1440). Czy głośny? Tak ale coś musi chłodzić tą grafę i procesor bo taki monitor i wymagające gry wyciągają z niego ostatnie poty. Poza tym w normalnym użytkowaniu jest spokojny. Bateria słaba, raptem 2-3h przy przeglądarce ale nie do tego ten laptop został stworzony przecież... Z niego
  • Odpowiedz
@silon: szczerze? bzdury piszesz. Mam maka 7-letniego, wydajnością nie ustępuje młodszym komputerom. Nie zestarzał się. Bateria po 7 latach trzyma mi 3:40 - 4:20 godziny. Po 7 latach pracy, także podczas grania. Nie ustepuje w niczym nowym PC. Pracuję na całym pakiecie Adobe, z grami też się mylisz – dużo świetnych gier działa mi bez problemu. Nie rozumiem twojego oburzenia, bo ktoś może mieć czelność grać na maku. Stabilny system,
  • Odpowiedz
@silon: Zauważyłeś że 2-3h przy przeglądarce to mało bo ten komputer nie został stworzony to tego.

Teraz zastanów się czy są komputery do odwrotnych zastosowań gdzie bateria wytrzyma dzień pracy bez ładowarki i nie jest taką krową. Nie każdy gra w gry.
  • Odpowiedz
@silon: Makiem zaślepiona nie jestem, pracuję na windowsie, ale umiem ocenić na czym mi się lepiej pracuje. Dużo nauczyłam się dzięki windowsowi i PC - przy awariach i problemach jakie występowały. A co do simsów, 2,3,4 pójdzie mi, ale w jedynkę gram dlatego że jest to moja ulubiona część. Nie dla tego że nie daje rady komputer. Pozatym, granie na laptopie jest masakrą, obojętnie czy mac czy nie.
  • Odpowiedz
@migdalll: Zastanawiałem się nad sprzedażą ale tak jak powiedziałem Mac jest zajebisty do pracy więc raczej zostanie u mnie :)
Wracając do tematu:

"Mam maka 7-letniego, wydajnością nie ustępuje młodszym komputerom. (…) Po 7 latach pracy, także podczas grania. Nie ustepuje w niczym nowym PC"


Nie, proszę nie gadaj głupot i zobacz co się dzieje na rynku. Ja w tym momencie siedzę 5 letnim MacBook Pro z chyba maksymalną specyfikacją jak na tamte czasy i nie ma startu z tym 4 letnim MSI a odpala się w kilka sekund tak jak mówisz. Większość nowych tytułów po prostu ci nie pójdzie a simsy to wszędzie chodzą dobrze bo mają
  • Odpowiedz