Wpis z mikrobloga

Niebieskipasek kupił komputer w ubiegłym tygodniu, zostawił go u mnie, bo miałam podzielić na partycje dysk, postawić system itd. Wszystko to zrobione. Zainstalowałam mu Wiedźmina 3, oprogramowanie, kilka dodatkowych gier, a sobie Sims 1 :D
Biedny, nie może zabrać ode mnie komputera, bo mieszkam w samym środku obszaru #sdm i nie ma jak nawet wjechać. Prosił mnie o to żebym zaczęła chociaż Wiedźmina i wysłała mu filmik z gry. Wysłałam mu poniższe zdjęcie. Feels ogromne, długo mi się marzył komputer, który dałby radę z grami. Mam maca, i dużo gier mi śmiga, ale komfort grania na laptopie jest kiepski. Simsy na macu przestały mi działać po update systemu wyżej. Jak tylko podłączy się Wifi wszystko ze steama ruszy pięknie :D Okno otwarte, a w głosnikach simsowe para ra, tap tip ta rara. Niech słyszo. Miłego wieczoru mirki, idę wyciągnąć drabinke z basenu.
#feels #czujedobrzeczlowiek #simsy #gry
Pobierz
źródło: comment_mLsNETKmtIaKmHCzMusmJIg2NAK8yr9t.jpg
  • 52
@darthbob: ok, przepisów trochę znam, ale nie mam warunków zabardzo, przez wiele lat jedna kuchenka na 30 osób, bez możliwosci przechowywania jedzenoa(internat), potem mieszkanie gdzie okazało się ze kuchnia jest, ale tak ns prawde lokatorzy nie mogą z niej korzystać, a teraz mam 30 cm blatu roboczego na 4 osoby, i półkę w lodówce gdzie miesci się jeden garnek. Gotowanie jest w diabła niewygodne, zrobie kurczaka z makaronem i mam to
@rybak17: Dla mnie dzielenie ma sens, szczególnie jak ktoś ma zdolności duże w robieniu rozpieprzu na dysku. Mam mysz i klawiaturę, i tak podłączałam, ale grzał się dość intensywnie. Przeszłam masę gier na nim w wolnym czasie, ale w związku z tym że to na niego mam legalne oprogranowanie do pracy, wolę go nie przeciążać - już i tak czeka mnie kolejna wymiana wiatraków. Nie mam monitora dodatkowego i to też
@rybak17: Macbook pro 15' 2,53 jak dobrze pamiętam, z przed lat 7. Wymieniam sobie sama, koszt niewielki. Raz zaczęły mi hałasowac w zimie - różnice temperatur, za szybko odpalałam komputer po jeździe z nim. Działa rewelacyjnie, jestem z niego bardzo zadowolona, bo wiele ze mną przeżył. Wiatraki są ok, ale czasem słyszę silniejszy hałas, więc liczę się z wymianą.
@migdalll: Chyba że tak. Miałem 15" z c2d 2,53 i wiatraki się nie psuły od przegrzewania grami, za rów umowna w tym modelu to 15 minut.

Wymień pastę termoprzewodzącą bo fabryka niechlujnie je nakładała a tez jest już stara i śmiało możesz grać, temperatury nie są mu straszne a że się robi ciepły to taka jest specyfika aluminiowej obudowy.