Wpis z mikrobloga

Niebieskipasek kupił komputer w ubiegłym tygodniu, zostawił go u mnie, bo miałam podzielić na partycje dysk, postawić system itd. Wszystko to zrobione. Zainstalowałam mu Wiedźmina 3, oprogramowanie, kilka dodatkowych gier, a sobie Sims 1 :D
Biedny, nie może zabrać ode mnie komputera, bo mieszkam w samym środku obszaru #sdm i nie ma jak nawet wjechać. Prosił mnie o to żebym zaczęła chociaż Wiedźmina i wysłała mu filmik z gry. Wysłałam mu poniższe zdjęcie. Feels ogromne, długo mi się marzył komputer, który dałby radę z grami. Mam maca, i dużo gier mi śmiga, ale komfort grania na laptopie jest kiepski. Simsy na macu przestały mi działać po update systemu wyżej. Jak tylko podłączy się Wifi wszystko ze steama ruszy pięknie :D Okno otwarte, a w głosnikach simsowe para ra, tap tip ta rara. Niech słyszo. Miłego wieczoru mirki, idę wyciągnąć drabinke z basenu.
#feels #czujedobrzeczlowiek #simsy #gry
m.....l - Niebieskipasek kupił komputer w ubiegłym tygodniu, zostawił go u mnie, bo m...

źródło: comment_mLsNETKmtIaKmHCzMusmJIg2NAK8yr9t.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@migdalll: jak to nie ma komfortu na lapku? Wlaśnie jest, ja byłem przez dwa tygodnie przyspawany do łóżka to właśnie na laptopie grałem całed dnie w Wieśka :3
  • Odpowiedz
@migdalll: Simsy 2 nie mają wymagań, komputer nie powinie się grzać na tym chyba że port na maca był niedorobiony albo emulowany jeszcze z PPC. Wystarczy wgrać Windows 7 przez bootcamp żeby wszystkie starsze gry śmigały ;-)
  • Odpowiedz
@migdalll: Tez mam Maca ale to g---o do gier się nie nadaje w ogóle. Do pracy owszem, jest zajebisty ale gry... Please, zobacz sobie listę gier na Windowsa o ile ktoś taka w ogóle zrobił bo tego jest tyle ze uzupełnianie bazy danych trwało by tygodniami.
  • Odpowiedz
@migdalll: to słabo działa i nie ze wszystkim. Testowałem na Linuksie. Paralles daje praktycznie 100% kompatybilności, na starych maszynach wystarczy wirtualny xp, który jest bardzo lekki. Jak masz dysk SSD to będzie działało jak burza ;-)
  • Odpowiedz
  • 0
@rybak17: mi wystarczało i nadal wystarcza raz tylko z syberią miałam problem, ale wtedy po prostu skorzystałam ze steama. SSD to za jakiś czas, już z nowym konputerem. Opłaca sie oddac go na wymiane tej pasty?
  • Odpowiedz
@migdalll: Sama wymień, nie jest to skomplikowane dużo bardziej niż wymiana wiatraczka. Kup pastę i a-----l ipa.

SSD opłaca się wstawić do tego komputera. 256gb nie są już takie drogie.
  • Odpowiedz
@migdalll: @rybak17: Nie no nie żartujcie sobie nawet XD Porównując do laptopów średnio-niskiej półki można jeszcze dyskutować ale np. przy moim kilkuletnim MSI GE60 to nie ma co mówić a tym bardziej przy nowych laptopach z górnej półki, które są de facto tańsze od tego Maca.
O PC nie wspomnę, tam sama karta graficzna jest większych rozmiarów niż wszystkie podzespoły Maca razem wzięte.
Wystarczy, że zrobimy test na
  • Odpowiedz
@silon: A po co do grania w Simsy 1 czy 2 lepszy sprzęt?

Dla mnie każdy laptop do grania to pomyłka. Takiej ciężkiej i głośnej kobyły jak twój MSI ze słabą baterią w życiu bym nie kupił. Jeszcze ta matryca 1366 x 768 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz