Wpis z mikrobloga

  • 208
Lektura na dziś:

Iniesta: "Kilka dni przed El Clásico zadzwonił do mnie Ronaldinho. Była 3 nad ranem, ale zbudziłem się i odebrałem. "Andrés, wiem, że jest po 3, ale muszę Ci coś powiedzieć. W czerwcu odchodzę z Barcelony; mój brat właśnie dopiął transfer do Realu Madryt. Zaoferowali mi kosmiczne pieniądze i nie mogłem odmówić. Jesteś młody i wiem, że zrozumiesz moją decyzję. Proszę Cię tylko, żebyś nikomu o tym nie powiedział. Nie mów innym zawodnikom, sztabowi, ani nikomu związanemu z klubem. Nie zawiedź mnie. Dobranoc, Andrés", usłyszałem w słuchawce. Nie dał mi nawet czasu na jakąkolwiek odpowiedź i się rozłączył.

Kolejnego dnia, podczas treningu, czułem, że coś jest nie tak. Każdy zachowywał się bardzo dziwnie i przytulał Ronaldinho jak nigdy wcześniej.

Nadszedł dzień El Clásico. Dojechaliśmy na Bernabéu i weszliśmy do szatni. Ronaldinho wstał i rozpoczął przemowę: "Chłopcy, dziś rozgrywamy bardzo ważne spotkanie. Są silni, ale w ciągu ostatnich kilku dni zrozumiałem, że jesteśmy rodziną. Po północy zadzwoniłem do każdego z was z wiadomością, że odchodzę do Realu i nikt nie wyjawił mojego sekretu. Uświadomiłem sobie, że wszyscy jesteśmy gotowi stanąć za siebie ramię w ramię i wspólnie cierpieć. Zostanę tu, w Barcelonie, przez wiele lat. Teraz wyjdźmy i dajmy Realowi Madryt prawdziwą lekcję futbolu!"

Mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Barçy, a Ronaldinho otrzymał owację na stojąco od kibiców Realu.

#coolstory #truestory #fcbarcelona #granderbi
#pilkanozna
NapoleonV - Lektura na dziś:

Iniesta: "Kilka dni przed El Clásico zadzwonił do mnie ...

źródło: comment_TYWIlEM21Wg4ZkI3AQ1zPjhdA5NrZma6.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NapoleonV: @jnk21: @dlugi8: Tak samo podobno Zidane zadzwonił do każdego przed meczem z Włochami i powiedział, że w-----e z bani dla Materazziego i nikt nie powiedział tego dla Materazziego, a po meczu jak się okazało, że to zrobił, o--------ł wszystkich czemu nie przeszkodzili mu w tym, tak było nie kłamie.
  • Odpowiedz
nikt nie powiedział tego dla Materazziego

@mowiejakjest: Jesteś z Białegostoku prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bartoni: tez o tym od razu pomyślałem :D ten zwrot jest tak śmieszny, ze od razu mysle o rdzennej ludności Białegostoku :D
  • Odpowiedz