Wpis z mikrobloga

Oglądam czasami Ugotowanych na TVN-ie, jak jestem u rodziców, i to jest chyba najbardziej rakotwórczy program w telewizji. Wszyscy się śmieją z przywar typowych polskich rodzin – Janusza, Grażyny, Seby, Karyny – tymczasem źródłem nie mniejszej beki jest ta klasa średnia, która tam się zgłasza i potem snobuje i puszy przed kamerami, żeby pokazać swoją pozycję i połechtać swoje ego przebywaniem z innymi wannabe wielmożami. Typowy skład: korpoludek, prawnik, artystka i student.

Witam, jestem freakiem szukającym wyzwań, prowadzę kancelarię prawniczą, wieczorami tresuję delfiny, ale moje prawdziwe pasje to literatura etiopska i malowanie nosem finezyjnych pejzaży, tam mogę się wyrazić.


Potem to oglądanie i komentowanie wnętrz. A najlepsi są ci, co kręcą nosem, że gospodarz się nie postarał:

No cóż, nie przepadam za mięsem, warzywami, kaszą, mąką, mlekiem, czekoladą, jajkami, solą, pieprzem i cukrem, więc nie podjadłem za bardzo, 3/10.


#oswiadczenie #telewizja #tvn #ugotowani #klasasrednia #bekazpodludzi

Co ciekawe, najsympatyczniejsi i najmniej zblazowani byli chyba ludzie z Białegostoku.
  • 81
  • Odpowiedz
  • 1
@neev zgadzam się z Tobą, mój różowy ogląda to bardzo często, ba! Nawet wie o której dokładnie godzinie, w jakie dni jest transmitowany i zawsze krzyczy: przełącz na ugotowanych! Gdy akurat u niej jestem i oglądam telewizję.
  • Odpowiedz
Ja się zastanawiam na #!$%@? wegetarianin zgłasza się do programu w którym odkrywa się NOWE smaki.


@no_i_w_ogle: Wegetarianie nie żywią się jedynie trawą, w większości wege placówek potrawy naprawdę są zróżnicowane. A czemu się zgłasza? Oj, to nie jest ważne. Ważne jest czemu ich wybierają do odcinka. A wybierają po to by tacy jak ty mieli się czym ekscytować.
  • Odpowiedz
@plushy: ale ja nie rozumiem motywacji tych osób, po co idą do programu skoro nie mogą wszystkiego jeść, a może trafi się ktoś kto się specjalizuje np. w przygotowaniu mięsa. I co? Taka osoba nic nie zje, albo trzeba ugotować dwa dania bo co z nią zrobić.
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: A po co tam idą osoby które nie potrafią się dostosować do innych uczestników? Może ktoś chce się pokazać w telewizji, może chce udowodnić że bez mięsa da się żyć, może nienawidzi ludzi i chce wszystkim zepsuć zabawę? To producent decyduje kogo bierze do programu.
  • Odpowiedz
najbardziej mi się podoba jak pojawiają się w programie weganie a potem mają do wszystkich pretensje że nikt się nie postarał i dostali tofu ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@paranojka: to plus pojawia się jakiś zjeb co jak nie lubi jakiegoś składnika to wygrzebuje go z potrawy i zostawia z boku. Jak małe dziecko.
  • Odpowiedz