Wpis z mikrobloga

@testuje: 4gb xD Dlatego mnie to rozbraja, trzeba mieć dużo ramu bo inaczej android się dławi w różnych aplikacjach, iPhony mają teraz max 2gb i takich akcji nie ma. Nie mówię, że to dobrze, bo fajnie by było mieć te 4gb na iOS, ale w sumie software sobie spokojnie radzi na tym, na czym ma.
@Reepo W moim kalkulatorze nie ma nawet 1MB ramu a chodzi stabilniej niż te wasze uber smartfony. Dodatkowo chodzi lata na bateryjce wielkości guzika. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reepo: może gdyby wszystkie telefony z andkiem miały te same bebechy i aplikacje były pisane pod nie konkretnie to też by nie było takich problemów, a tak w każdym telefonie masz co innego i ciężko to ogarnąć
@testuje: Wiem, jestem świadomy tego, iOS niestety z tą wadą, że cena u nas jest zaporowa. Kupiłem iPada w trakcie podróży do Kanady za 1500zł, gdzie u nas kosztował 2100zł i chyba to był jeden z najlepszych zakupów póki co jeśli chodzi o systemy mobilne :|
@testuje: kiedyś przeliczałem, że 16 letnia osoba może zarabiać minimalną w Kanadzie, czyli 11 dolarów na godzine i taka osoba jest w stanie zarobić na iPhone SE w cenie 600$ w ciągu 54 godzin, czyli przy 9 godzinach dziennie w niecały tydzień. W Polsce cena iPhone SE wynosi 2149, nie muszę mówić, że nie zarobisz na niego w ciągu miesiąca pracy za minimalną