Wpis z mikrobloga

@darjahn nie widzę opcji aby włączyć dwa jednocześnie, mógłbyś coś więcej dodać?
@imprv chciałbym przesuwać niezależnie poszczególnymi napisami, bo czasami tak jest że podpasowane są pod konkretną wersję, a masz inną i nawet w trakcie filmu trzeba przesunąć w którąś stronę, najlepiej jeśliby było to niezależne
@lechita też nie widzę opcji żeby włączyć dwie pary napisów na raz, wiem że można wgrać je do konkretnego pliku, ale jeśli odpalam jedne napisy to
@janpostal: Nie pamiętam dokładnie... kilka lat temu ustawiałam więc na pewno się da. Na pewno w ustawieniach coś tam trzeba było zrobić poszukaj w przetwarzaniu napisów i na pewno coś też wygooglasz. Chyba nawet kiedyś na wykopie było o tym jak ustawić.
@kelso123: po krótkim zapoznaniu się z programem, moja reakcja to: WOW. Ten program jest genialny, można w nim konfigurować wiele rzeczy o których mi się tylko śniło, że byłoby dobrze jakby coś takiego było wsadzone do odtwarzacza. Wcześniej żyłem w jaskini. Jeszcze raz dzięki za polecenie.