Wpis z mikrobloga

@kam1l: Jak gość pokroju Kowalskiego zachowuje się jak cham to wylewa się na niego wiadro pomyj. Jak Chajzer robi coś równie żałosnego to "w punkt bez poprawności politycznej" xD
  • Odpowiedz
@kam1l: Raczej Ziemkiewicz w punkt, trochę czarny humor, ale nie ma tu krzty nieprawdy w tym co powiedział ( ͡ ͜ʖ ͡)
@-PPP-: Dla mnie Chajzer tym wpisem doskonale wpisał się w obecne trendy kredowo-kwiatowo-tweetowej walki w imię obrony ideałów i czegokolwiek tylko nie ludzi, którzy poprzez głupotę polityków ginął.
  • Odpowiedz
@-PPP-: to zobacz co tam Filip dopisał:

Żeby była jasność. Jestem absolutnym przeciwnikiem ściągania do Polski uchodźców z krajów muzułmańskich. Zachód Europy przez swoją kretyńską politykę jest już stracony. Angela Merkel podpisała na swój kraj wyrok. Co nie zmienia faktu, że kiedy giną niewinni ludzie, odchodzą nastolatki, dzieci to są granice, których się nie przekracza. Żerowanie na ludzkiej tragedii w imię swojej pseudopublicystyki jest szmaciarstwem i zdania nie zmienię.
  • Odpowiedz
Zachował się jak cham i prostak a nie w punkt.


@surlin: jak cham i prostak ale też w punkt.

Nie wiem co za siano trzeba mieć w głowie żeby w ogóle wysrać takiego tweeta jak Ziemkiewicz. To się po prostu w dzisiejszym świecie nie mieści w głowie.
  • Odpowiedz