Wpis z mikrobloga

@kam1l: Nie znam dobrze tego całego ziemkiewicza, ale widziałem już na mirko sporo zdjęć jego tweetów i wydaje się być strasznie aroganckim burakiem. Ten tweet nie jest wyjątkiem i Chajzer pięknie go podsumował.

Czekam aż psychoprawaki zaczną go za to bojkotować :)
  • Odpowiedz
  • 8
@kam1l
@-PPP-
Tak jak nie lubiłem piatkowych audycji Filipa w Czwórce -byl dla mnie neutralny tak tym wpisem zyskał w moich oczach bardzo dużo . Szacunek za nazwanie rzeczy po imieniu
  • Odpowiedz
Chajzer w punkt

@kam1l: Zachował się jak cham i prostak a nie w punkt.
Dla jasności - tweet ziemkiewicza który podałeś (o ile prawdziwy) poniżej wszelkiego poziomu. Odpowiedź Pana Chajzera nadaje się jednak do prokuratury ewentualnie do "sprzeczek w piaskownicy" i to w getcie.
  • Odpowiedz
@kam1l: no ale ziemkiewicz prawdę napisał, niech lewaki przeproszą lepiej te rodziny że nawpuszczali morderców do swojego kraju przez których giną niewinni ludzie
  • Odpowiedz
@kam1l: Chajzer taki wyszczekany nie był jak obrzucił typa owsianką i jeszcze sobie heheszki urządzał xD A ziemkiewicz to kretyn, pisowski agitator nic więcej.
  • Odpowiedz
Dla jasności - tweet ziemkiewicza który podałeś (o ile prawdziwy) poniżej wszelkiego poziomu


@surlin: Ale co w sumie z nim jest nie tak? xD Jak dla mnie dość dobre podsumowanie.
  • Odpowiedz