Wpis z mikrobloga

jeżeli myślisz że zrobienia prawo jazdy na motocykl równa się potrafieniu nim jeździć to znaczy że nigdy motocykla nie miałeś

@Wirtuoz: Przynajmniej uczy że litrowy sport to nie motocykl dla człowieka bez umiejętności.
  • Odpowiedz
@kjfhgtiuefdgdfcvbcvbcbc:
Dopóki nie poszedłem na kurs jazdy (B) nigdy w życiu nie siedziałem za kółkiem, nawet po polu na wsi nie jeździłem.
Dopóki nie poszedłem na kurs jazdy (A) nigdy w życiu nie jechałem motocyklem, nie pamiętam czy chociaż raz na jakimś siedziałem.

W sumie to nawet nie przyszło mi do głowy sobie "popróbować" żeby nie było wtopy. Czy wg ciebie jeśli się ma "bachory" to o wtopach się już
  • Odpowiedz
@Doleginho: akurat perzejeżdżałem jak do gościa dojeżdżała karetka, droga koło Della jest to ulica na którą się jedzie "z---------ć" bo jest to ładna droga o stosunkowo małym natężeniu ruchu, a od niedawna prowadzi na węzeł autostrady.
  • Odpowiedz
@Doleginho: ciężka sprawa jeśli masz 20 lat i nie możesz jeździć na motocyklu bo nie masz prawa przystąpienia do egzaminu. Znam masę osób które z tego powodu jeżdżą bez prawa jazdy.
  • Odpowiedz
  • 10
@Ecooo w żaden sposób go to nie usprawiedliwia. Nie mam licencji pilota to nie latam samolotami proste. W wieku 16 chciałem jeździć samochodem ale nie mogłem. Prawo jest jakie jest i nieakceptowanie go nie zwalnia z jego przestrzegania
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Wiem że nie można, wiem że są niezawinione tragedie... ale wiem jak kończą ludzie, którzy nie inwestują w szkolenie, a kupują mocne maszyny. Korelacja jest wyraźna.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Mam nadzieję że dobrze mu pójdzie rehabilitacja i proteza. Dziwi mnie za to że rodzina i kumple nic nie zrobili w sprawie umiejętności, gdy jeszcze nie było za późno.
  • Odpowiedz