Wpis z mikrobloga

Młody chłopak popełnił błąd wsiadając na motocykl bez prawka i słono za to zapłacił. Każdy w życiu popełnia błędy( szczególnie w takim wieku) większe lub mniejsze, a za te teksty "ma za swoje" "nawet mi go nie żal" powinniście wyłapać gonga. Jacy wy #!$%@? jesteście idealni, perfekcyjni nikt nie ma sobie nic do zarzucenia. Banda idiotów.
  • Odpowiedz
@Doleginho: Ja #!$%@?, te komentarze. xDDD Każdy tutaj przeszedł przez życie bezbłędnie i nie robiąc głupstw, a także zawsze się stosowali w 100% do prawa. A każdy kto tego nie zrobił zasługuje by zginąć.

  • Odpowiedz
@Doleginho: Każdy inaczej dojrzewa. Nie chcę go jakoś usprawiedliwiać bo to zrobił było głupie (chociaż tak naprawdę mógł lepiej jeździć niż ktoś z prawem jazdy, bo egzaminy nie mają wiele wspólnego z prawdziwą jazdą) ale jest młodą osobą która ma całe życie przed sobą i która popełniła błąd, komentarze "mógł zginąć", "nie zasługuje na pomoc" są nieadekwatne do czynu i głupie.
  • Odpowiedz
  • 2
@wpoz tak ale choćby jeździł najlepiej na świecie, to i tak mu nikt żadnego ubezpieczenia by nie wpłacił, a mógł kogoś zabić tracąc tą kontrolę nad pojazdem i co wtedy?
  • Odpowiedz
@Doleginho: Dlatego go za to nie usprawiedliwiam. Był głupi i popełnił błąd. Mój komentarz tyczy się życzenia mu śmierci za to albo problem że ktoś chce mu pomóc.
  • Odpowiedz
@Doleginho: Ja nikogo nie usprawiedliwiam, tylko mowię z jakiego powodu ludzie bez prawa jazdy jeżdżą na motocyklach a porównanie samolotu do motocykla jest conajmniej dziwne.
  • Odpowiedz
@Doleginho: Jako praktykant byłem na sprawie w sądzie gdzie typowy 17 letni sebix (non stop w 3 gimnazjum, notorycznie widziany za kółkiem bez uprawnień pod szkołą) ukradł samochód koleżance swojej siostry która była w odwiedzinach u niego w domu, wyjechał na drogę, oczywiście spowodował wypadek wyprzedzając "na trzeciego", wjechał w kobietę jadącą do pracy.
Dramat kobiety bo oba auta do zupełnej kasacji, ją musiała wyciągać straż pożarna szczypcami, utrata pracy,
  • Odpowiedz