Wpis z mikrobloga

@Chcesz_Pomarancze: @b69: @wyporkiewicz: @HetmanPolnyKoronny: @fegwegw: Gdy ja zdawałem prawko na kat A mówiło się u nas, że tylko ignorancja użytkowników wypoku jest tak wielka, jak wielki i trudny jest poziom egzaminu. Takie były czasy.
Jak będziecie już mieli swoje bachory i powiedzą wam " daj mi tate kluczyki, pojeżdżę se po drodze przy bramie, bo egzamin na ałto trudny" i gdy rozjebią się przy tej bramie, ja
@kjfhgtiuefdgdfcvbcvbcbc: piszesz tak nieskładnie, że nawet nie wiem o co się do mnie doczepiłeś, skoro napisałem tylko, że bez prawa jazdy żadne ubezpieczenie nie pomaga.
Faktem jest, że ten chłopak narobił sobie problemów tym, że mimo że nie był to jego pierwszy sezon i motocykl jeździł nim bez uprawnień, bo teraz musi płacić nawet za uszkodzone barierki, które inaczej pokryło by zwykłe OC.

Jak będziecie już mieli swoje bachory i powiedzą
Jakby poszedł na kurs, nauczył się jeździć, to by teraz nie było problemu.


@void1984: Niekoniecznie. Mieszkam w Łodzi, jeżdżę motocyklem, więc trochę o sprawie słyszałem, chłopak nie był zielony w temacie, a na kursie na pewno nie uczą szybkiej jazdy litrowym sportem, ale IMO kurs dla formalności powinien zrobić, bo właśnie w takich chwilach każdy ubezpieczyciel pokaże mu faka i płaci za wszystko z własnej kieszeni.
chłopak nie był zielony w temacie, a na kursie na pewno nie uczą szybkiej jazdy litrowym sportem

@HetmanPolnyKoronny: Prawda, ale kurs by mu pokazał, by nie wsiadać bez umiejętności na litrowego sporta, oraz że Gladius to też mocna maszyna.