Wpis z mikrobloga

No #!$%@? nie wierzę xD
Nie chce mi się wszystkich wołać dlatego kto przeczyta to se przeczyta.
Jak chce to niech sobie nosi! Przez Wykop uśmiecham się, jak spotkam jakiegoś mężczyznę o imieniu Janusz, psa Benka, kobietę Grażynę, torba na biodro to dla mnie już na zawsze zostanie kołczanem prawilności a Arka Gdynia #!$%@? świnia.
A tu gównoburza #iksde
Idę po popcorn.
Ale o co chodzi? Ja nie ogarniam. Afera o to, że laska nosi ozdobę którą piwniczaki w necie nazywają "czarnym pasem w obciąganiu"? Lol. I to zdziwienie piwniczaków i damskich przegrywów jak się okazuje, że ludzie w realnym świecie w dupie mają zdanie wykopowych idiotów:

to uczucie gdy miałem bekę z koleżanki ze studiów jak w tym przyszła, powiedziałem jej, jak na to ludzie mówią... a ona nazajutrz znowu w tym
ale na dorosłej kobiecie imo wygląda to tandetnie. I nie ma nic wspólnego z pewnością siebie*, to po prostu (btw bardzo słaby) gust. :-)


@wyspiarka: w 2000 roku modne były dziurawe spodnie. 5-10 lat później wiocha na maksa. minęło 15 i patrz w czym ludzie popierdzielają po ulicy. Moda się zmienia i można chodzić we wszystkim, co kto lubi, tylko płotki płyną z nurtem i noszą to co jest trendi. Tak