Wpis z mikrobloga

@Xemioza: Serio jesteś tak mało inteligenty?? czy trzeba ci tłumaczyć jak dziecku, byś poją taką prostą zasadę.

To tak jak byś miał wypadek obok swojego domu i bardziej się przejął tym, że w chinach też był podobny wypadek. Uprzedzam pytanie, tak Francja jest bliższym nam kulturowo krajem (jeszcze) niż jakiś Bagdad.

Ja np mam rodzinę we Francji, i pewnie więcej jest tam polaków niż w krajach arabskich.
@Xemioza: To gdzie ty mieszkasz skoro słuchasz innych mediów niż w Polsce?? Przecież np media w Tunezji będą wiecej mówić o zamachu u nich niż we Francji. Czaisz logikę??

Co straszne, prawda cię przestraszyła?? To może lepiej zawsze bądź w żałobie, bo codziennie ktoś ginie. Przecież jak bym miał się przejmować że ktoś gdzieś tam dziennie umiera, to chyba bym wylądował w psychiatryku.
@Xemioza: Czym byś się bardziej przejął? Wiadomością, że jakiś random został zaszlachtowany gdzieś w śródmieściu czy wiadomością, że ubili twojego sąsiada z naprzeciwka dwie ulice dalej?
@Wasky: #!$%@? mnie zlekka, nie znam tych ludzi, nikt z mojej rodziny. Ale takie ustalanie ze jeden kraj jest wazniejszy od drugiego to moim zdaniem patologia.

O boze zabili Francuza wielka tragedia, zginal ktos w Iraku to #!$%@? niech ginie ,"sa przyzwyczajeni".

Wiekszosc wykopkow i tak uwaza ze oni tam zyja z wielbladami w namiotach a w Afryce sa slomiane chaty z gowna rozsiane po calym kontynencie.