Wpis z mikrobloga

"Using the OpenID API and making the same web calls as Steam users to run a gambling business is not allowed by our API nor our user agreements."

Łajt de minyt... z tego co się nie mylę to OpenID API służy tylko do logowania i dodawania info o użytkowniku do mysql.. czyli, jeśli zrobię rejestrację do ruletki poprzez formularz, a nie logowanie steam to w dalszym ciągu ruletka będzie mogła stać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo #csgodouble
  • 9
  • Odpowiedz
@HaPPe: ale to api w bocie da się obejść.. jeszcze nie wiem jak, ale myślę, że w nocy wstanę z mózgoupgrejdem i to zrobię.. a jak nie to będzie trza przerobić mój cały epicki projekt i wstawić na codecanyona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Korea: nie sądzę, żeby logowanie na stronach gamblingowych przy użyciu SteamID było sprzeczne z zasadami Steam. Od tego jest, żeby było używane.

Strony gamblingowe w sposób zautomatyzowany korzystają z botów do wysyłania/przyjmowania ofert, a to od zawsze w świetle zasad steam było nielegalne. Z konta Steam mogą korzystać tylko ludzie
  • Odpowiedz
@toshibaas: zawsze można wysyłać manualnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Piaer: Niby tak.. ale volvo za mało napisało co ma nie być legalne, a co ma być. To, że boty wykorzystują api do trejdów wiele nie zmienia bo jak ci volvo to udowodni, że to akurat bot, a nie ty wysłałeś ofertę? ()
  • Odpowiedz