Wpis z mikrobloga

Dzięki #pokemongo życiowi nieudacznicy, śmieszki-hehe-studenty, nieroby łatwo oznaczają się także w rzeczywistości.

Wydaje się, że właśnie zmieniają swoje życie, wyszli do ludzi, odkryli wspólną pasję ("pasję", jajebe...). W praktyce #!$%@?ą kilkanaście godzin za wirtualnymi gównolotami, z nosem w smartfonie, marnując nie tylko wolny czas. Szkoła (wiem, są wakacje), poprawka do matury, praca, wyjazd na Bali - eee... tam. Byle bateria i powerbank były naładowane.

Prędzej czy później przewiduję smutną pobudkę na ulicy lub w pośredniaku, bo mame nie utrzyma treneraXDpokemon.

#bekazpodludzi #siriusbiznes
idol89 - Dzięki #pokemongo życiowi nieudacznicy, śmieszki-hehe-studenty, nieroby łatw...

źródło: comment_TTvkdEoqCA1ZnWTbn7uSxPNDB141guiB.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Życzę dalszych sukcesów w rozwijaniu twojej pasji.

@konrad-rudnicki-3: Na razie nie odezwała się tu ani jedna osoba podzielająca moje zdanie. Czyli jeszcze nie pasja. Za to oponentów jest już kilkunastu.

@Niewierny_Mops: E... trochę nie pasuje, choć rozumiem, co chciałeś przekazać.
  • Odpowiedz
@idol89: no i? Mój ojciec 20 lat temu potrafił zarwać nockę, o 2-giej w nocy łapać robaki i o 4-tej pchać się na jakieś zadupie aby złowić kilka ryb, a potem iść do roboty jeśli to nie był weekend. Jakoś nie wpłynęło to negatywnie na moje wychowanie ani ilość pieniędzy przynoszonych do domu.
  • Odpowiedz
wiesz ze normalnego czlowieka


@ZagLos: Normalnego :D Kolega wyżej ma kompleksy po prostu, sam by pograł ale boi się że go otoczenie wyśmieje, tj. koledzy czy rodzina. Zazdrości nam, że potrafimy się świetnie bawić.
  • Odpowiedz
@webdruid: Z tym wędkowaniem jest jakiś sens, ale staram się robić to jednak w czasie wolnym, niekolidującym z innymi zajęciami.
Załóżmy, że moim hobby jest zażywanie LSD. Robię to tylko w czasie wolnym i tak, by nie miało to wpływu np. na pracę rano.

@ZagLos: @3mielu: Ze swoim czasem róbcie, co chcecie. Niemniej, dla mnie pokemony okazują się idealnym sitem (o tym od początku jest wpis),
  • Odpowiedz
@idol89: czym się różni wędkowanie od łapania poków, serio? Nie mów że rybami, bo o to nigdy w wędkarstwie nie chodziło :P. Zakładasz zresztą że ludzie którzy bawią się w pokemongo nagle zaniedbują rodzinę, łapią poki w trakcie pracy i tak dalej co nawet jeśli występuje, dotyczy ułamka z nich :P.
  • Odpowiedz
@webdruid: Spróbuję tak. Obiektywnie złe, dziecinne, dla nienormalnych na mirko są np.: oglądanie polskich youtuberów, anime, pedofilskie anime, anime z kotami, kucyki pony. Ja do tej listy dodaję trenerów pokemon.
  • Odpowiedz
Obiektywnie


@idol89: subiektywnie misiu, literówka ci się strzeliła ( ͡° ͜ʖ ͡°). Podsumowując, brzmisz jak stary piernik, telewizja jest zła bo tak, gry komputerowe są złe bo tak, internet jest zły bo tak, marihuanen jest złe bo tak, to że wyznaczyłeś granicę za chińskimi bajkami i pokami, nic nie zmienia.
  • Odpowiedz
@idol89: Ale taguj #boldupy
Niektórzy marnują wolny czas grając w gry, inni oglądając filmy, jeszcze inni pijąc w barach, kolejni uprawiając seks, albo siedząc na wykopie. A przecież oni wszyscy mogliby się pouczyć do poprawki matury xD
  • Odpowiedz
@webdruid: Nie zgadzam się. W moim odczuciu portal ze śmiesznymi obrazkami pewne sprawy - mimo sprzeciwu nielicznych grupek protestujących - potępia jednoznacznie.
  • Odpowiedz
@idol89: to że dana grupa ma jednoznaczny pogląd na daną sprawę nie znaczy że dany pogląd/ocena jest obiektywna. Nie wiem jak na to wpadłeś, sam w tym momencie masz uprzedzenia, które nijak mają się do obiektywizmu.
  • Odpowiedz
@idol89:

Wydaje się, że właśnie zmieniają swoje życie, wyszli do ludzi, odkryli wspólną pasję ("pasję", jajebe...). W praktyce #!$%@?ą kilkanaście godzin za wirtualnymi gównolotami, z nosem w smartfonie, marnując nie tylko wolny czas. Szkoła (wiem, są wakacje), poprawka do matury, praca, wyjazd na Bali - eee... tam. Byle bateria i powerbank były naładowane.


A jakiś moralizator za dychę ma o to ból dupy i marnuje swój wolny czas smarując potępiające
  • Odpowiedz