Wpis z mikrobloga

Łykajcie Mirki najlepszą muzę, a nie jakieś dzisiejsze ścierwa. Poświęcie te 3 minuty Waszego życia by posłuchać tego kawałka bo naprawdę warto. Straszny żal że tag #direstraits ma tylko 11 obserwujących, to jeden z najklepszych zespołów w historii, a takie marne zainteresowanie.
#muzyka
p.....a - Łykajcie Mirki najlepszą muzę, a nie jakieś dzisiejsze ścierwa. Poświęcie t...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotria: szanuje, Sultains of swing to moj debesciak, za malolata marzylam, ze kiedys bede jezdzic autem i tego sluchac, i w tym roku spełniam to marzenie regularnie
Pamietam jak w wieku okoloprzedszkolnym wyglupialam sie z tata do "walk of life" i w ogole starszy dostal od brata pod choinke ich ori krazki, zeby mial ladna jakosc do samochodu
Knopfler, dziekujemy, ze jestes :D
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Tak bardzo żałuję że na drugą rocznicę ślubu nie pojechałem z żoną na Knopflera w Krakowie, już miałem kupować bilet na allegro, a tu dwie minuty ktoś mnie ubiegł. Szkoda że zostawiłem wszystko na ostatnią chwilę. Mark grał dużo hitów Dire Straits
  • Odpowiedz
@piotria: a to faktycznie szkoda, bardzo fajny motyw na rocznice slubu... Niebanalny i wartościowy. No coz, przykro mi, co moge powiedziec...

Btw, po ojcu szanuje tez Scorpionsow. Kiedys chyba jak mieszkalam w Gdansku, grali tam za free, a ja akurat na tor musialam pojechac i przegapiłam jakoś tak, wiec lacze sie w bolu (,)
  • Odpowiedz
Straszny żal że tag #direstraits ma tylko 11 obserwujących


@piotria: Nawet bym zaobserwował, ale po co? Żeby dostać powiadomienie, że ktoś wrzucił na wykop utwór który znam? A może ciekawostkę którą również... znam? Subskrybowanie takiego tagu to bezsens, bo nic nowego się nie dowiesz, a utwory powinny być stale w playliście.
  • Odpowiedz