Wpis z mikrobloga

Mirki programiści, jakbyście mieli z własnego doświadczenia powiedzieć, to ile czasu zakładając spore zaangażowanie zajmuje nauka wybranego języka dajmy na to C++. Opanowanie do takiego stopnia, że można już powiedzieć - coś tam potrafię.

#programowanie #cpp
  • 11
@Ezzared: jak jestes utalentowany to moze byc nawet 3 miesiace, ale ja teraz sie zaczalem uczyc javy pod wzgledem znalezienia pracy to daje sobie ok 6 miesiecy zanim gdzies na staz uderze, bo wiem, ze nie bede non stop sie uczyl
@Ezzared: Nie, po prostu pod tym tagiem nie ma normalnych odpowiedzi ;/

#!$%@?ąc do pytania - mocno zależy. Nauka programowania, to też trochę nauka patrzenia na problemy w odpowiedni sposób. Jest to mocno subiektywne. Zacznij dzisiaj, to się dowiesz, nie ma co się zastanawiać. Nie jest to jakieś mocno długie
@Ezzared: Z miesiąc i jak jestes ogarnięty/nadajesz się to będziesz w stanie programować proste gry przygodowe na PC.
Ja po dwóch tygodniach dałem radę pisać pierwszą grę rpg, tyle, że zaczynałem od pascala jeszcze w podstawówce, potem visual basic i dopiero po tych przygodach chwyciłem się za C/C++