Wpis z mikrobloga

Mircy stało się
3 lata związku
Wydawalo mi się ze wszystko jest idealnie, niczego jej nie brakuje, wczasy zagraniczne, aktywne spędzanie czasu itp 0 zamuły zawsze szarmancki jak dżentlemen starej daty
Była moją ukochaną myszką całowałem ją po policzkach i głaskałem po włosach jak leżała obok mnie
Super spędzaliśmy razem czas dobrze się nam gadało (ważne – mieliśmy dobrą komunikację)
Okazało się że ma bolca na boku od 2 miech… świat mój się zawalił
Zaznaczałem jeszcze specjalnie, podkreślałem żeby mnie nie zdradzala :( #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 118
@skinrunner: Miałem identycznie pół roku temu, więc doskonale Cię rozumiem. Zapewnienia o szczęśliwym życiu i nie zdradzaniu się nawzajem słyszałem od niej wielokrotnie. Bądź twardy i nie pozwól, żeby taka suka zniszczyła dobrego chłopaka. Nie rozdrapuj ran i staraj się o niej nie myśleć. To przejdzie z czasem samo. Są wakacje, dużo się dzieje, więc poznawaj dziewczyny i baw się, mireczku! :) Ona zapewne jeszcze kiedyś dojrzeje i zobaczy co straciła,
@ShpxLbh: @Predi: @mlodszykowal: @Angel_of_death: najbardziej boli człowieka fakt że robiłem dla niej wszystko, na wszystkie zachcianki byłem na pierwsze skinienie - i nic, nie oczekiwałem nic za swoją pomoc ale miałem chyba prawo oczekiwać elementarnej uczciwości?? na razie czekam aż opadną emocję bo nie powiem dałem się im ponieść podczas ostatniej awantury
jakieś plany by ją odzyskać??
@skinrunner: eh #logikaniebieskichpaskow ... chłopie khurwa. weź się napij bo już grubo po 12.. trochę musisz szarych komórek zabić skoro tak myślisz. robiłeś dobrze dla Twojej satysfakcji i jej. Sprawianie komuś przyjemności to również przyjemność dla siebie i tak traktuj to co dla niej robiłeś. Pobądź sam, zrób coś dla siebie. Potem znajdź następny obiekt, który możesz ubóstwiać.
@Predi: wykrzyczała mi we łzach że za mało uwagi jej poświęcałem... ja myślałem że nie wytrzymam wtedy, przecież wszystko z nią robiłem, dbałem żeby się nie nudzić robić ciekawe rzeczy a ona mi wyjechała że za mało czasu... chociaż m oże tylko mnie sie tak wydaje... np kupilem jej na gwiazdke smartfon (bo chciala) i widzialem jak sie cieszyla z niego a teraz mi powiedziala ze plakala cala noc w poduszke