Wpis z mikrobloga

Mircy stało się
3 lata związku
Wydawalo mi się ze wszystko jest idealnie, niczego jej nie brakuje, wczasy zagraniczne, aktywne spędzanie czasu itp 0 zamuły zawsze szarmancki jak dżentlemen starej daty
Była moją ukochaną myszką całowałem ją po policzkach i głaskałem po włosach jak leżała obok mnie
Super spędzaliśmy razem czas dobrze się nam gadało (ważne – mieliśmy dobrą komunikację)
Okazało się że ma bolca na boku od 2 miech… świat mój się zawalił
Zaznaczałem jeszcze specjalnie, podkreślałem żeby mnie nie zdradzala :( #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skinrunner: piekne wrzucenie w poczucie winy. Pogratulowac dziewczynie sukcesu w manipulacji. Kumplu jesli to co robiles jest prawda i jej reakcje sa prawda to nie wiem o co chcesz walczyc jeszcze. Po reakcji z iphone juz mocno bym sie zastanowil nad dalszym zwiazkiem z ta lalą.
  • Odpowiedz
@chromatografia: no akurat tą częścią się nie zgadzam, tego tematu nie powinno się poruszać bo zaufanie to zaufanie, ew w żartach jakaś zazdrość przekomarzanie. Nie twierdzę, że był idealny, ale właśnie nie to powinno być w tym temacie poruszane, jeśli on nie zdradził i nie zrobił jej krzywdy, to jej zdrada nie ma żadnego uzasadnienia, bo jeśli ją coś bolało to wystarczyło najpierw pogadać, a potem ew zerwać i iść
  • Odpowiedz
jeśli on nie zdradził i nie zrobił jej krzywdy


@ShpxLbh: Pomijając, że opek jest trollem- tego nie wiesz.

jej zdrada nie ma żadnego uzasadnienia, bo jeśli ją coś bolało to wystarczyło najpierw pogadać, a potem ew zerwać i iść na bolca do
  • Odpowiedz
@belwarg: Jest trollem. Ale jakby nie był, to bardzo typowo xD Niby "za dobry", pisze o sobie, że był taki kochającyi cudowny, a to zła kobieta była... A jak trochę poszperać, to wychodzi, że chyba nie bardzo :P
  • Odpowiedz
np kupilem jej na gwiazdke smartfon (bo chciala) i widzialem jak sie cieszyla z niego a teraz mi powiedziala ze plakala cala noc w poduszke przez ten prezent bo jak zwykle kupiłem jej jakiś szajs


@skinrunner: Troll, można się rozejść.
  • Odpowiedz
@belwarg: poważnie pytasz? chyba nie wiele wiesz o kobietach.... kobieta potrzebuje czegos wiecej do zdrady musi czuc poczucie bezpieczenstwa kochac partnera, moja zdrada byla czysto fizyczna poza tym znalem ja od dawna moja tez ja znala...
  • Odpowiedz