Wpis z mikrobloga

Mircy stało się
3 lata związku
Wydawalo mi się ze wszystko jest idealnie, niczego jej nie brakuje, wczasy zagraniczne, aktywne spędzanie czasu itp 0 zamuły zawsze szarmancki jak dżentlemen starej daty
Była moją ukochaną myszką całowałem ją po policzkach i głaskałem po włosach jak leżała obok mnie
Super spędzaliśmy razem czas dobrze się nam gadało (ważne – mieliśmy dobrą komunikację)
Okazało się że ma bolca na boku od 2 miech… świat mój się zawalił
Zaznaczałem jeszcze specjalnie, podkreślałem żeby mnie nie zdradzala :( #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 118
@visez: Uważaj z takimi teoriami, bo to może być pierdylion czynników po drodze jak np. to, że ma kasę dzięki stawianiu jej przed innymi sprawami, a biedniejsze mają jej mniej, bo bardziej się czym innym zajmują lub że biedniejsze nie zostawiły kogoś, bo im opłaca dostatnie życie, a tylko ten czynnik się rzuca w oczy.
@visez:

Przesuwając to do ekstremum symetryczne małżeństwa mainstreamowych artystów rozpadają się najczęściej.

To bym pominął. Gwiazdorzy Hollywood to zupełnie inny poziom, inna sprawa. Ma się nijak do rzeczywistości przeciętnego Kowalskiego. Ani nawet takiego z top 20% (lol).

Rozwody są dziwnym trafem silnie skorelowane z wzrostem "symetryczności" w związkach.

Źródło?

im bardziej wartościowa tym związek będzie mniej trwały

No nie wiem. "Wartościowość" kobiety w sensie ogarnięcia (zarobki, inteligencja etc.) nie musi silnie