Wpis z mikrobloga

Gratuluję zideologizowanej i infantylnej #moderacja, że działa pod osłoną anonimowości a nie ma odwagi jawnie dyskutować. Dostałem ostrzeżenie dot. rzekomego "nawoływania do nienawiści" gdy pisałem, że nie mamy zamiaru przyjmować roszczeniowej hołoty, która nam narzuca swoje zasady (np. w wątku dot. deklarowania gwałtów na białych kobietach). Oczywiście nie potrafią wskazać przykładu tej nienawiści, tylko "wicie, rozumicie, tak w ogólności". XD

Bo nienawiść wg. zideologizowanych głupców jest wtedy gdy biały nie chce bezwarunkowo utrzymywać roszczeniowych i agresywnych przybyszy, którzy deklarują, że będą gwałcić lokalne kobiety jeśli te nie dostosują się do zasad przybyszy. Oczywiście owi przybysze nie sieją nienawiści, tylko ci, którzy nie chcą ich przyjmować. Dyskusja na poziomie #lewackalogika. Dostajecie ode mnie order #!$%@? ideologicznego.

  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Python: nie mówię że uzyles. Nawolywanie do mordowania całej grupy społecznej, a napisanie że policja może od czasu do czasu zbić pałką kilku narodowcow z marszu to nie jest to samo.
  • Odpowiedz
@Python: potraktowanie pałką części narodowców którzy robią burdy w Warszawie, a nawoływanie do wymordowania WSZYSTKICH narodowców, bo mam uprzedzenia do nich.
Kumasz różnicę, czy nie bardzo? Oba stwierdzenia są dla Ciebie takiej samej wagi i są nawoływaniem do nienawiści?
  • Odpowiedz
@Python: wstawiłeś jakieś wpisy Gruszki sugerując, że on też uprawia mowę nienawiści, zaznaczając wpis, w którym mówi, że część narodowców zostanie spałowana za robienie burd. Pytam, gdzie tu jest porównanie jego tekstów, do tekstu "wymordujmy wszystkich". Gdzie masz mowę nienawiści i nawoływanie do nienawiści wobec całej grupy społecznej w wykonaniu Gruszki.

Ty czytasz w ogóle to co dodajesz? Czy tak wklejasz losowo?
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: Ale w czym to umniejsza "mowie nienawiści"? Ah tak przepraszam. Definicja mowy nienawiści to pewnie "kiedy grozi się i ubliża każdemu z kolorem skóry o niskim współczynniku albedo"? Czy nie?

Bo jak ktoś sugeruje, że trzeba bić jakaś grupę społeczną to tak, #!$%@?, uważam to za mowe nienawiści w tym samym stopniu co idioci piszący "żydzi do gazu". Z tą różnicą że pałowanie odbywa się naprawdę, a żydów już nikt nie gazuje.

Mowa nienawiści - używanie języka w celu znieważenia, pomówienia lub rozbudzenia nienawiści wobec pewnej osoby, grupy osób lub innego wskazanego przez mówcę podmiotu[1][2][3]. Narzędzie rozpowszechniania antyspołecznych uprzedzeń,
  • Odpowiedz