Wpis z mikrobloga

Gratuluję zideologizowanej i infantylnej #moderacja, że działa pod osłoną anonimowości a nie ma odwagi jawnie dyskutować. Dostałem ostrzeżenie dot. rzekomego "nawoływania do nienawiści" gdy pisałem, że nie mamy zamiaru przyjmować roszczeniowej hołoty, która nam narzuca swoje zasady (np. w wątku dot. deklarowania gwałtów na białych kobietach). Oczywiście nie potrafią wskazać przykładu tej nienawiści, tylko "wicie, rozumicie, tak w ogólności". XD

Bo nienawiść wg. zideologizowanych głupców jest wtedy gdy biały nie chce bezwarunkowo utrzymywać roszczeniowych i agresywnych przybyszy, którzy deklarują, że będą gwałcić lokalne kobiety jeśli te nie dostosują się do zasad przybyszy. Oczywiście owi przybysze nie sieją nienawiści, tylko ci, którzy nie chcą ich przyjmować. Dyskusja na poziomie #lewackalogika. Dostajecie ode mnie order #!$%@? ideologicznego.

  • 33
@PyraPrzeznaczenia: Ale tam jest tylko ogólnikowe "nienawiść lub przemoc", nie ma konkretów. #lewackalogika: nie można skrytykować nachodźcy, który deklaruje otwarcie gwałty, ani nie można deklarować, że do gwałcicieli należy strzelać. Lewacki poziom dyskusji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście lewacy, którzy w/w wykopalisku obrażali rozmówców nie zostali zbanowani.

Ideologiczni głupcy oczywiście nie dostrzegają, że wprowadzanie takich zasad jeszcze bardziej pogłębiają podziały i antagonizują głupy społeczne. Bo
@Moderacja: Beton politycznej poprawności. Nie można skrytykować muzułmanina deklarującego gwałcenie kobiet, bo dyskryminują. Oczywiście krytyka tego czegoś tylko omyłkowo branego za cywilizowanego człowieka nie pada z ust lewaków.
@MiKeyCo:

nie można skrytykować nachodźcy


Oczywiście, że można. Przejrzyj dowolne znalezisko o imigrantach i zobacz ile jest tam krytyki dotyczącej polityki imigracyjnej Europy jak i samych imigrantów.

fanatyczną dzicz należy wytłuc na granicach


To jest według Ciebie krytyka? Bo według mnie to propagowanie przemocy.

Regulamin 5.3.c

Treści tworzone przez Użytkownika nie mogą zawierać treści propagujących przemoc, treści drastycznych, bądź nawołujących do szerzenia nienawiści, rasizmu, ksenofobii lub konfliktów między narodami.
eśli to nie jest według Ciebie nawoływanie do nienawiści, to w którym momencie granica zostaje przekroczona? O ile w ogóle istnieje.


@Moderacja: Nie jest, to próba terroryzowania polityczną poprawnością. Dla mnie to oczywiste. Gdyby deklarujący był biały nie byłoby tego bólu dupska, to oczywiste. Choć w oby sytuacjach byłaby to rozmowa o kimś niecywilizowanym. To próba kneblowania wypowiedzi, tylko dlatego, że przedmiotem jest hurr durr muzułmanin. Nie, przedmiotem rozmowy przede
@MiKeyCo: Bez przykładów nie będziemy dyskutować. Teksty w stylu "należy wytłuc Polaków" "polska dzicz" są tak samo traktowane jak te o muzułmanach.

Zarzucanie nam politycznej poprawności. Dobre ;-) Na Wykopie przechodzi naprawdę dużo takich rzeczy, które na innych portalach dawno by były pousuwane, ale oczywiście jesteśmy źli bo usunęliśmy Twój komentarz o tym, że należy "wytłuc dzicz i lewackich idiotów". Wiesz, że za takie teksty przychodzą do naszego biura pisma z
@Moderacja: Nie deklarujcie po próżnicy. Uważam, że przykłady nienawiści do Polaków nie są przez was traktowane równorzędne.

Wiesz, że za takie teksty przychodzą do naszego biura pisma z prokuratury?


Po pierwsze dokonujecie prymitywnej manipulacji, bo wyjmujecie z kontekstu. Tym sposobem jakakolwiek inność staje się amuletem przed krytyką. Powtórzę więc, żeby nie utrwaliła się kalka, którą próbujecie uczynić: Uważam, że należy strzelać do roszczeniowej hołoty utrzymywanej na socjalu i deklarującej przestępstwa, w
@Moderacja: To jest unik a nie argument w dyskusji. Na brak argumentów odpowiadacie, że mam się dostosować do mglistego regulaminu. Bo ja nie co to? To bezpodstawnie, wg. widzimisie zbanujecie? Nie boję się.

Oczywiście pominęliście, że w moim komentarzu nie było nawiązań do rasy ani religii i tylko sami przyjęliście punkt widzenia, że "niecywilizowaną, roszczeniową, leniwą i fanatyczną dzicz" odnosi się do konkretnej rasy lub religii (ciekawe jakiej?! XD). Nie potwierdzam,
@Armo11: Z zasady nie lubię sytuacji niesymetrycznych. A przytoczony argument jest pustosłowiem "ić stont". Może pójdę, ale nikt mi nie wmówi, że jest inaczej niż jest w rzeczywistości.
Bez przykładów nie będziemy dyskutować.


@Moderacja: Takie wpisy oczywiście nie noszą znamiona nienawiści? (załączony obrazek). Moj sprzeciw tym słowom był usuwany przez moderacje i przywrócony dopiero po odwołaniu.

Dziękuje Pan Moderacja.

Oczywiście rozumiem wasz punkt widzenia, wszystko sie rozchodzi o formę wypowiedzi bo można skrytykować i skrytykować. Słowa OP nosza znamiona wielkich emocji ale chyba to zrozumiale w znalezisku gdzie ktoś deklaruje groźby pośrednie dla Twoich/Waszych bliskich zon/córek/matek.
Python - > Bez przykładów nie będziemy dyskutować.

@Moderacja: Takie wpisy oczywiś...

źródło: comment_2NTkutEPMsdpm6JvUCIQSuBk1kaaAVBd.jpg

Pobierz