Wpis z mikrobloga

Będę wołał tagami: #gry #steam #psychologia
https://www.surveymonkey.com/r/7KT2B9P - Zbieram odpowiedzi do mojej pracy magisterskiej - bada ona to, czy ilość czasu poświęcanego na gry komputerowe ma wpływ na przejawianie cech autystycznych. Ankieta nie powinna zająć dużo czasu (maksymalnie 10 minut) - wypełniając ją, bardzo mi pomożecie. Proszę również, żebyście w miarę możliwości przesłali ją dalej do swoich znajomych, ewentualnie czy możecie mi doradzić, gdzie jeszcze można ją zamieścić? Wersja angielska ankiety pojawi się na dniach, więc mogę umieszczać na anglojęzycznych portalach.

Ale to nie wszystko! Do tego dochodzi jeszcze #rozdajo - każda osoba, która zaplusuje oraz wypełni ankietę, ma szansę otrzymać:
1) Dowolną grę na Steamie do 10 euro
LUB
2) ekwiwalent 10 euro przelewem na konto, jeśli nie chcesz gry - liczone wedle dzisiejszego kursu, to jest 4,41006998 złotego polskiego (czyli około 44 zł).

Spośród zakwalifikowanych osób (czyli tych, które zaplusowały i wypełniły ankietę [wiem, że nie będę mógł sprawdzić, czy ktoś rzeczywiście wypełnił, tutaj pokładam zaufanie w waszą uczciwość]), rozlosuję jedną, która zgarnie nagrodę.
Z góry dzięki za wypełnienie ankiety!
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@afc123: Trochę trudna dla mnie ta ankieta. Czasem żadna odpowiedź mi nie pasuje. Na przykład:
"Dobrze się czuję, będąc z innymi ludźmi " - czuję się super w towarzystwie przyjaciół. W towarzystwie zupełnie obcych lub ledwo/średnio znanych osób czuję się nieswojo i niezbyt przyjemnie. I co ja mam tu zaznaczyć? ;)

Tak czy inaczej, uzupełniłem ankietę i mam nadzieję, że pomogłem :P. Zwróciłbym jeszcze uwagę na poszczególne rodzaje gier. Być
  • Odpowiedz
@afc123: Zrobione :) Koniecznie daj znać o wynikach. Swoją drogą ja gram w gry komputerowe odkąd jestem wstanie sięgnąć pamięcią i uważam, że miały na mnie dobry wpływ tzn. lepsza pamieć, szybkie "ogarnięcie czegoś", podstawowe zdolności motoryczne itd. Jednak te badanie też wydaję się ciekawe.
  • Odpowiedz
  • 0
@afc123 (może które już podaj, ale dużo odpowiedzi, to nie chce szukać, ale) może mylisz tutaj skutek z przyczyną i może po prostu posiadanie ruchu cech autystycznych wpływa na to, że się częściej gra w gry, nic odwrotnie.
  • Odpowiedz
Kochani! Dzięki wam wszystkim za wypełnianie mojej ankiety - dostałem od was prawie 300 odpowiedzi! Jutro wieczorem przeprowadzę losowanie zwycięzcy, który otrzyma grę lub przelew na swoje konto. Oczywiście, będę wołał wszystkich zainteresowanych, kiedy już praca zostanie skończona i przedstawię swoje wyniki, a po udanej obronie - udostępnię wam całą pracę!

@Ofacet: Beletrystyka to po prostu różne powieści, prozy, opowiadania itp.

@ad5242: Nie, nie - wbrew pozorom, te pytania badają inne,
  • Odpowiedz
@afc123: Chodziło mi o to, że jakiś czas temu potrafiłem grać i 30 godzin tygodniowo ( ͡° ͜ʖ ͡°), teraz zdarza mi się 2, albo i w ogóle, ze względu na brak czasu
  • Odpowiedz
Przeprowadziłem losowanie - zwycięzcą został @b0b3kpl - gratulacje! Zgłoś się na priv i wybierz swoją nagrodę. Losowanie przeprowadzone przez mirkorandom.
  • Odpowiedz