Wpis z mikrobloga

Będę wołał tagami: #gry #steam #psychologia
https://www.surveymonkey.com/r/7KT2B9P - Zbieram odpowiedzi do mojej pracy magisterskiej - bada ona to, czy ilość czasu poświęcanego na gry komputerowe ma wpływ na przejawianie cech autystycznych. Ankieta nie powinna zająć dużo czasu (maksymalnie 10 minut) - wypełniając ją, bardzo mi pomożecie. Proszę również, żebyście w miarę możliwości przesłali ją dalej do swoich znajomych, ewentualnie czy możecie mi doradzić, gdzie jeszcze można ją zamieścić? Wersja angielska ankiety pojawi się na dniach, więc mogę umieszczać na anglojęzycznych portalach.

Ale to nie wszystko! Do tego dochodzi jeszcze #rozdajo - każda osoba, która zaplusuje oraz wypełni ankietę, ma szansę otrzymać:
1) Dowolną grę na Steamie do 10 euro
LUB
2) ekwiwalent 10 euro przelewem na konto, jeśli nie chcesz gry - liczone wedle dzisiejszego kursu, to jest 4,41006998 złotego polskiego (czyli około 44 zł).

Spośród zakwalifikowanych osób (czyli tych, które zaplusowały i wypełniły ankietę [wiem, że nie będę mógł sprawdzić, czy ktoś rzeczywiście wypełnił, tutaj pokładam zaufanie w waszą uczciwość]), rozlosuję jedną, która zgarnie nagrodę.
Z góry dzięki za wypełnienie ankiety!
  • 80
@afc123: Pierwsze pytanie o godziny przegrane w tygodniu, później już uderzanie w relacje międzyludzkie i psychikę wypełniającego (uciekanie w marzenia bądź nie, nieśmiałość bądź nie itd.). Dobre pytania, również ciekawi mnie temat pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eM-Ka: @Prokurator_Bluewaffles: Tematem pracy jest to, czy granie wpływa na rozwój cech autystycznych. Obserwowanie pro playerów w LoLa mnie zainspirowało, a głównym bodźcem było community z pewnego serwera RPG w Star Wars: Old Republic ;)

@PurpleHaze: Spokojnie, to dość często wrażenie przy tego typu ankietach.

@urs6: Niestety, nie mam, m.in. dlatego piszę na ten temat pracę magisterską. Jestem jednak pewien, że coś się w internetach znajdzie. Z chęcią