Wpis z mikrobloga

Będę wołał tagami: #gry #steam #psychologia
https://www.surveymonkey.com/r/7KT2B9P - Zbieram odpowiedzi do mojej pracy magisterskiej - bada ona to, czy ilość czasu poświęcanego na gry komputerowe ma wpływ na przejawianie cech autystycznych. Ankieta nie powinna zająć dużo czasu (maksymalnie 10 minut) - wypełniając ją, bardzo mi pomożecie. Proszę również, żebyście w miarę możliwości przesłali ją dalej do swoich znajomych, ewentualnie czy możecie mi doradzić, gdzie jeszcze można ją zamieścić? Wersja angielska ankiety pojawi się na dniach, więc mogę umieszczać na anglojęzycznych portalach.

Ale to nie wszystko! Do tego dochodzi jeszcze #rozdajo - każda osoba, która zaplusuje oraz wypełni ankietę, ma szansę otrzymać:
1) Dowolną grę na Steamie do 10 euro
LUB
2) ekwiwalent 10 euro przelewem na konto, jeśli nie chcesz gry - liczone wedle dzisiejszego kursu, to jest 4,41006998 złotego polskiego (czyli około 44 zł).

Spośród zakwalifikowanych osób (czyli tych, które zaplusowały i wypełniły ankietę [wiem, że nie będę mógł sprawdzić, czy ktoś rzeczywiście wypełnił, tutaj pokładam zaufanie w waszą uczciwość]), rozlosuję jedną, która zgarnie nagrodę.
Z góry dzięki za wypełnienie ankiety!
  • 80
  • Odpowiedz
@afc123: Pytanie "Zwykle zauważam numery tablic samochodów lub podobne ciągi informacji" mnie mocno zaciekawiło, bo ja niekiedy jestem porąbany na tym punkcie, widzę jakieś zależności między dwoma lub wieloma tablicami, np. anagramy tablicy mojego auta itd. a robię to jakoś z automatu, nie zastanawiam się nad tym mocno tylko od razu to wiem.
Obecnie spędzam więcej czasu na grach, przez parę wcześniejszych lat miałem przestój i grałem dość mało, ale za
  • Odpowiedz
@afc123: A skąd będziesz wiedział czy granie wpływa na rozwój cech autystycznych, czy to cechy autystyczne wpływają na granie (bo prędzej spodziewałbym się związku w tę stronę)?
Poza tym co do ankiety:
- brakuje odpowiedzi środkowej i przez to masz zepsute wyniki, bo zaznaczałem coś, z czym nie do końca się zgadzałem,
- dziwne pytania, w których nie wiadomo o co chodzi, np. "bardziej pociągają mnie ludzie niż rzeczy" - co
  • Odpowiedz
@afc123: Wypelnilam :) Choc mialabym pare uwag co do pytan. Jezeli moge zwrocic uwage to przy pierwszym pytaniu bylo "Pan/Pani" tez studiuje i u nas przy tworzeniu ankiety to byl blad :D Z grzecznosci podaje sie "Pania" pierwsza chyba ze jest to taki skrot "Pan/i" wtedy wyglada to lepiej :) A druga sprawa to pytania. Przy niektorych z nich trzeba troche sie skupic a nie kazdy respondent zrozumie o co Ci
  • Odpowiedz
@afc123: ciekawa ankieta. Mam autystyka w domu, mogę oszukiwać :P
Btw. Za dzieciaka najlepsze zabawy to było wcielanie się w różne postaci, żołnierzy, policjantów etc.
  • Odpowiedz
@afc123 ankiete wypelnilem ale mam kilka zastrzezen. Po pierwsze - informacja na temat ile gram w ciagu tygodnia nie jest zbytnio przydatna, gdyz np w tym tygodniu mogę przegrac 80 godzin, a w następnym nawet nie wlaczyc komputera. Wystarczyly 2 pytania - ile grasz dziennie i w jakie gatunki gier, bo jest różnica pomiędzy graczem coda a starcrafta. Niektore pytania sa zle sformuowane i pytania na temat zapamietywania liczb,ciagow byly moim zdaniem
  • Odpowiedz